Abartıldığını düşündüğünüz anime nedir?

403377

Hectopat
Abartıldığını düşündüğünüz anime nedir? Sizlerin düşüncesini merak ettim açıkçası. Benim Demon Slayer olabilir. 3 sezonun hepsini izledim fakat animasyon, çizim kalitesi dışında hiçbir şey yok bana göre.

Abartıldığını düşündüğünüz anime nedir? Sizlerin düşüncesini merak ettim açıkçası. Benim Demon Slayer olabilir. 3 sezonun hepsini izledim fakat animasyon, çizim kalitesi dışında hiçbir şey yok bana göre.

Mushoku tensei. İlk sezonu çok güzeldi fakat sonradan kuş uçurmaya döndü anime bakalım bodrum katı sezonu nasıl olacak.

Boruto çok kötü şu aralar 7 yılda ilk defa plot twist aldığı için efsanevi bir seri sanılıyor da o da patlar 1 yıla falan
Çok yanılıyorsun, aşırı bir şekilde önyargın var. Artık konu Plot Twist bile değil ve hiç kimse bunun etkisinde de değil. Maksimum 1-2 ay sürdü onun etkisi. Efsane diyen de olmadı seriye ama gidişatı çok güzel. Kısa sürede çok güzel bir şekilde toparlandı. Ön yargılarından kurtulmanı tavsiye ederim. Benim gibi birisini bile sevdirmeyi başardı.

Çok yanılıyorsun, aşırı bir şekilde önyargın var. Artık konu Plot Twist bile değil ve hiç kimse bunun etkisinde de değil. Maksimum 1-2 ay sürdü onun etkisi. Efsane diyen de olmadı seriye ama gidişatı çok güzel. Kısa sürede çok güzel bir şekilde toparlandı. Ön yargılarından kurtulmanı tavsiye ederim. Benim gibi birisini bile sevdirmeyi başardı.
Efsane diyen olmadı mı sen Twitter'da pek takılmıyorsun demek ki 🥸. Bir de önyargılı değilim seriyle alakalı ilgi çekici bir şey yoktur büyük ihtimal. Madara Pain gibi karakterlerden sonra Daemon Kawaki gibi cart curt karakterler pek ilgimi çekmiyor

Efsane diyen olmadı mı sen Twitter'da pek takılmıyorsun demek ki 🥸. Bir de önyargılı değilim seriyle alakalı ilgi çekici bir şey yoktur büyük ihtimal. Madara Pain gibi karakterlerden sonra Daemon Kawaki gibi cart curt karakterler pek ilgimi çekmiyor
Neyse dostum, normal de yazardım da arkadaşın konusu olduğu için konuyu dağıtmak istemiyorum. Ama sana tavsiyem bilmediğin bir şey hakkında yorum yapma.

Çok yanılıyorsun, aşırı bir şekilde önyargın var. Artık konu plot twist bile değil ve hiç kimse bunun etkisinde de değil. Maksimum 1-2 ay sürdü onun etkisi. Efsane diyen de olmadı seriye ama gidişatı çok güzel. Kısa sürede çok güzel bir şekilde toparlandı. Ön yargılarından kurtulmanı tavsiye ederim. Benim gibi birisini bile sevdirmeyi başardı.

Hocam mangasını okuyanlar çok kötü yorum yapıyordu Boruto'ya. Ben izlemedim Boruto'yu sizce izlemeye değer mi? Naruto izlerken de ahım şahım bir zevk almadım.

Hocam mangasını okuyanlar çok kötü yorum yapıyordu Boruto'ya. Ben izlemedim Boruto'yu sizce izlemeye değer mi? Naruto izlerken de ahım şahım bir zevk almadım.
Naruto'dan zevk alamadıysan sana göre bir seri değildir net bir şekilde. İzlemeyi bitirdin mi bilmiyorum ama eğer devam etmekteysen bırakmanı öneririm. Naruto zevk alınmadan izlenecek bir seri değil çünkü. Sevdiğin türlere yönelmeni öneririm.

Boruto konusunda başları için geçerli ama özellikle Two Blue Vortex ile çok güzel çıkışa geçti seri. Özellikle ana karakter olan Boruto herkesin favorisi diyebilirim. Çok fazla New-Gen izlemedim ama izlediğim New Genler arasında en iyi ana karakter açık bir şekilde Boruto derim. Bu kadar iyi bir ana karaktere dönüşeceğini tahmin etmezdim.

Naruto'dan zevk alamadıysan sana göre bir seri değildir net bir şekilde. İzlemeyi bitirdin mi bilmiyorum ama eğer devam etmekteysen bırakmanı öneririm. Naruto zevk alınmadan izlenecek bir seri değil çünkü. Sevdiğin türlere yönelmeni öneririm.
Naruto çok keyifliydi de savaş sahnelerini beğenememiştim son savaş hariç. Savaş dışı sahneler en eğlendiğim yerler oldu. Aksiyonu bana kalırsa hep şu şekildeydi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Naruto bitti, shippuden 186. bölümdeyim. Başından sonuna kadar çok fazla zevk alamadım anime serisinden. 1 aydır izlemiyorum zaten.

Geri
Yukarı