Abartıldığını düşündüğünüz bir oyun

GoW Ragnarok'un hakkı yendi. Ödülü o almalıydı. Elden Ring gibi çöp bir Souls oyununun yılın oyunu seçilmesini aklım almıyor. 100 yıl geçse bile o hak GoW Ragnarok'un du diyeceğim.

Bende öyle düşünüyorum.

Elden Ring bir tık abartıldı. Çünkü souls oyunları arasında en basit olanıydı. Herkes boss kestikçe zevke geldi.

Ben de öyle düşünüyorum.

Elden Ring bir tık abartıldı. Çünkü Souls oyunları arasında en basit olanıydı. Herkes canavar kestikçe zevke geldi.

Souls oyunlarının olayı o zaten, oyuncuları zor düşmanlarla savaştırıp oyuncuda başarı hissi yaratmak. Souls oyunlarının bunun dışında pek bir olayı yok. Kimi bu hissi çok seviyor kimi -çoğunluk- sevmiyor ve oynamıyor. Souls oyunlarının sevenlerinin küçük bir kesim olmasının nedeni bu. Oyunlar çok büyük şeyler vadedemiyor.

GoW Ragnarok'un hakkı yendi. Ödülü o almalıydı. Elden Ring gibi çöp bir Souls oyununun yılın oyunu seçilmesini aklım almıyor. 100 yıl geçse bile o hak GoW Ragnarok'un du diyeceğim.
Hocam oynadınız mı? Zelda gibi bir açık dünya sunan nadir oyunlardan. Elden Ring sadece souls tecrübesi için değil harika açık dünyası için bile oynanır. Tek eleştirdiğim yanı bossları, Dark souls 3 kadar güzel savaşlar yok. Birkaç boss hariç tabii.

God of War, Witcher 3, GTA IV

Geri
Yukarı