Abartılı seçim sonucu sevinçleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu ülkede buna alışmış olmak gerek, kendi düğünümüz var diye cadde cadde herkesi rahatsız edebilen bir toplumuz biz.
Rahatsız oluyor isen bu ülkede seni tutan var mı? Bu zihniyet olduğu sürece toplum içler acısı.

Daha sabah Technopat'ta Neden Siyaset ve Din Kategorisi Yok? konusunda tartışmıştık siyaset neden olmamalı diye bir örneğini de burada görüyoruz, arkadaşın sorusu gayet açık ben de bu abartılı ve gereksiz sevinçten rahatsızım silahların sıkılmasından, kamyoncuların operasyon müziği halinde korna çalmalarından.

Daha sabah Technopat'ta Neden Siyaset ve Din Kategorisi Yok? konusunda tartışmıştık siyaset neden olmamalı diye bir örneğini de burada görüyoruz, arkadaşın sorusu gayet açık ben de bu abartılı ve gereksiz sevinçten rahatsızım silahların sıkılmasından, kamyoncuların operasyon müziği halinde korna çalmalarından.

Bunlardan rahatsızsan bu ülkede yaşama diyebilen insanlar(!) var forumda üst mesajlarda da görebildiğimiz gibi. Neden olsun ki?

O patates satanlar şimdi nerede? :ROFL: Yok X partisi yükseltmiş de aynı yalanlar bir bitmediler. Atatürk'ün askerleri PKK sokuyorsa o X partinin başındaki yaramıyor demektir.

Bunlardan rahatsızsan bu ülkede yaşama diyebilen insanlar(!) var forumda üst mesajlarda da görebildiğimiz gibi. Neden olsun ki?
Burası vatansa hepimizin vatanı her bireyin yaşama hakkı vardır, herkes hürdür, kimse birbirine emir veremez.

Konuda seçim sonucu sevinçlerin abartısı sorulmuş. Seçim bitti. Hala seçimde kalanlar 4 yıl daha bekleyecekler. Şu ufak soruda bile konu dışına çıkmayı becerebiliyorsunuz. Daha fazla gereksiz parti yorumları gelmeden önce konuyu kilitliyorum...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı