ABD - Kuzey Kore gerilimi sebebiyle dolar yükselir mi?

andrewgarfield

Kilopat
ABD ile Kuzey Kore'nin arasındaki gerilim doları yükseltir mi sizce?
(Dolar eğer yükselirse PC almayı unutuyoruz Türkiye. )

Son düzenleyen: Moderatör:
Bana yükselir gibi geliyor olası bir savaş durumunda doların 4 TL'ye yaklaşacağını öngörüyorum.

Reis seni buralarda görmeyeyim. Bize Şahin reis yetiyor. Ayrıca dolar değer kaybeder.

Son düzenleyen: Moderatör:
Savaşa girmiş yada girecek veya girme riski olan ülkelerin parası değer kazanmaz . Aksine yatırımcılar o ülkeden elini ayağını çekmeye başlar. Ama gelin görün ki Amerikan doları nedense bu basit piyasa işleyişinden oldukça uzakta. Ekonomi Tekeli olmak bunu gerektiriyor sanırsam.

Kuş gideceği yeri bulamazsa kur yükseliyor. Savaş durumunu düşünemiyorum.

Edit: Seni ilgilendiriyor mu Johnny? Senin için hava hoş :D.

Parayı dolar üzerinden veriyor benim ahlaklı şirketim :D.

Reis seni buralarda görmeyeyim. Bize Şahin reis yetiyor. Ayrıca dolar değer kaybeder.

İşten boşluk bulunca burada oluyorum :D.

Savaşa girmiş yada girecek veya girme riski olan ülkelerin parası değer kazanmaz . Aksine yatırımcılar o ülkeden elini ayağını çekmeye başlar. Ama gelin görün ki Amerikan doları nedense bu basit piyasa işleyişinden oldukça uzakta. Ekonomi Tekeli olmak bunu gerektiriyor sanırsam.
"Sanal Para" tabirini burada iliklerimize kadar hissedebiliyoruz.

Bana yükselir gibi geliyor olası bir savaş durumunda doların 4 TL'ye yaklaşacağını öngörüyorum.
Savaşı biz yapmıyoruz ki neden yükselsin? Ben düşer diyorum. Kuzey Kore bir bomba atıyormuş hertaraf dümdüz.[emoji16] Menzili tuttururabilirse neden olmasın.

Yeni konular

Geri
Yukarı