Kuzey Kore, ABD'yi vuracağı tarihi açıkladı!

XXprogamer

Hectopat
Daha fazla  
Yani çok önemli değil aslında en fazla 3. Dünya Savaşı çıkar (!)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Korkacak bir şey yok, düşünülecek bir şey de yok. Çin sayesinde batmamış bir ülkeden bahsediyoruz burada, nereye atıyor bombayı?

Bence hepsi doları piyasada daha güçlü göstermek için bir çaba savaş falan çıkmaz.

Danışıklı dövüş savaş öyle kolay çıkmaz:) bir sabah bakarsın ki şehir alt üst olmuş, sabaha varmadan gecenin bi yarısı sokaklarda acil durum zilleri çalar ya da sabahı hiç göremezsin. Öyle, "Ben seni ayın 21'inde saat gece 3 gibi vuracağım hazırlıklı ol he" der gibi olmaz bu işler. :)

Danışıklı dövüş savaş öyle kolay çıkmaz:) bir sabah bakarsın ki şehir alt üst olmuş, sabaha varmadan gecenin bi yarısı sokaklarda acil durum zilleri çalar ya da sabahı hiç göremezsin. Öyle, "Ben seni ayın 21'inde saat gece 3 gibi vuracağım hazırlıklı ol he" der gibi olmaz bu işler. :)
Dostum bence de öyle. Adamlar geri zekalı değil herhalde tam tarihi açıklasın. Eğer gerçek değilse zaten savaş durumu olmaz. Eğer gerçekse de... Artık Kuzey Kore öyle bir duruma gelmiş ki adamlar tarihi bile veriyor :D diye düşünürüm. Gerilim nasıl arttıysa.

1. Kim Yong füze atar
2. Amerika havada imha eder
3. Amerika arka arkaya bomba atar
4. Kore R.I.P
5. Kim Yong bir cigara yakar

:ROFL: :yerlerde: (Alıntı)

Aynen öyle.. Koskoca bir ülkeyi kendi egon yüzünden savaşa sürmek her ne kadar diktatörün en önde gideni de olsan çok zordur. Başı boşluk ister, psikolojik sorunlu olman gerek yada hiç tecrübenin olmaması gerekir bu konularda.. Hitler de deliydi koskoca ülkeyi ateşe soktu daha sonra kafayı yiye yiye sığınaklarda kala kala kaçamadan öldü. Kolay değil o işler, dua edelim ki savaş olmamasına rağmen dolar yükselmesin.

Geri
Yukarı