ABD'de Paypal hesabı açıp Türkiye'de kullanmak

Bende Paypal hesabımı Almanya üzerinden açtım. Sadece sevkıyat adresini değiştireceksin. Türkiye olarak. Türk kredi kartı kullanacaksan. Sanal kredi kartı kabul etmiyor. Asıl kredi kartını kabul ediyor yabancı Paypal hesapları. Bu husus dikkat et. Onun haricinde Ebay ya da Amazon fark etmiyor. İstediğin gibi kullana bilirsin.
hic sorun yaşadın mı kardeşim ?

Bende Paypal hesabımı Almanya üzerinden açtım. Sadece sevkıyat adresini değiştireceksin. Türkiye olarak. Türk kredi kartı kullanacaksan. Sanal kredi kartı kabul etmiyor. Asıl kredi kartını kabul ediyor yabancı Paypal hesapları. Bu husus dikkat et. Onun haricinde Ebay ya da Amazon fark etmiyor. İstediğin gibi kullana bilirsin.
Kusura bakma konuyu hortlattım ama benim abim Almanya'da nasıl paypal hesabı açıp Ebay.com dan alışveriş yapabilirim. Siz yapmışsınız nasıl yaptınız yardımcı olursanız çok sevinirim.
Evet mümkün, daha önce birçok kez bu şekilde kullandım.
Nasıl yaptınız.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı