ABD'den alınan GTX 1050 Ti ekran kartına kaç TL vergi kesilir?

Sıfır 1650 Super alırsın (indirimde)

ikinci el: En düşük fiyat.​

185,00 $

2.el GTX 1050 Ti almak istiyor arkadaşımız EBay'den. Sıfırı bile daha ucuza geliyor şaka gibi.

Hocam zaten ihtaycım kadar kullanacagım ekran kartı seçmişim neden daha ustunu alayımki matıken.

Geçen gün 1650 super 4000 liraya düşmüştü. Ayrıca biraz üstünde 6500XT var. O fiyatları şişirilmiş fiyatlar, 1050 ti max ederi 2000 lira.
zaten daha da düşüceği belli, insanlar zamanı satın almaya bakıyor, yoksa beklemek tabi ki mantıklı.

zaten daha da düşüceği belli, insanlar zamanı satın almaya bakıyor, yoksa beklemek tabi ki mantıklı.
hocam beklesek yükselmesi yüksek zaten egpu olarak kullanacagım
Bu nasıl bir mantık acaba? Aynı paraya daha geleceğe yönelik ve daha güçlü bir kart almak varken bana yeter diye çok daha kötü bir kart alıyorsunuz.

İyi o zaman gidelim hemen kredi cekelim 3090 alalım hocam.

yani fazla zorlamaya gerek yok, 2000 lik almak varken 2500 luk alırsın sonra birisi çıkar 3000 e bu var, bu 3090 a kadar gider, sana en uygunu ve aklına yatan neyse onu almalısın, salla

Ben sana ne diye laf anlatmaya çalışıyorum ki. Kendi paranla kendini rezil ediyorsun. Gidip leş bir kartı yurtdışından 0 güvence + piyasasının çok üstünde alıyorsunuz. Biz de diyoruz ki size burada hem daha güçlü hem daha yeni hem de aynı fiyatlara daha iyi kartlar var. Ama inatla anlamamaya devam ediyorsunuz.

Ben sana ne diye laf anlatmaya çalışıyorum ki. Kendi paranla kendini rezil ediyorsun. Gidip leş bir kartı yurt dışından 0 güvence + piyasasının çok üstünde alıyorsunuz. Biz de diyoruz ki size burada hem daha güçlü hem daha yeni hem de aynı fiyatlara daha iyi kartlar var. Ama inatla anlamamaya devam ediyorsunuz.

Link atın bakalım hocam kaç TL görelim.

Ben sana ne diye laf anlatmaya çalışıyorum ki. Kendi paranla kendini rezil ediyorsun. Gidip leş bir kartı yurtdışından 0 güvence + piyasasının çok üstünde alıyorsunuz. Biz de diyoruz ki size burada hem daha güçlü hem daha yeni hem de aynı fiyatlara daha iyi kartlar var. Ama inatla anlamamaya devam ediyorsunuz.
Bu agresiflik ne :D adam 1050 ti almak istiyor sana sormuş vergi tahmini var mı diye yoksa saldırmak bir tık boş olmuş, muadil fiyata iyisi varsa isterse alır sakin ol champ :D

Link atın bakalım hocam kaç TL görelim.

Cuma günü İncehesap indiriminde bu fiyatların da altına iniyor bu seviye kartlar.

Geri
Yukarı