ABD'den İsrail'e 735 milyon dolarlık silah satışı

Jerusalem post gazetesine göre, ABD başkanı joe Biden'ın onay verdiği 735 milyon dolarlık anlaşma sayesinde, İsrail, ABD'den yüksek isabetli hassas güdümlü füzeler ve yüksek isabet özelliği veren mühimmat alacak.
Silah satışının büyük kısmını, 'aptal' bombaları hassas güdümlü füzelere dönüştüren ve Boeing tarafından üretilen müşterek doğrudan taarruz mühimmatı (jdams) oluşturuyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Jdam nasıl bir mühimmat peki merak edenler için şöyle bir videoyu koyuyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Umarım masumları katletmeyi bırakırlar.

Masumları bilerek ve isteyerek katletmiyorlar. Gazze'nin nüfusu 1 buçuk milyon kadar ve 35 - 40 KM'lik bir alanda yaşıyorlar. HAMAS terör örgütü de bu insanların içlerinde dolaşıyor. Aslında HAMAS'ı bombalarken, arada sivillerde kaynıyor. Medya'nın yalan haberlerine kanmayın. Hiç bir insan çocukları öldürecek kadar cani değil.

Masumları bilerek ve isteyerek katletmiyorlar. Gazze'nin nüfusu 1 buçuk milyon kadar ve 35 - 40 KM'lik bir alanda yaşıyorlar. HAMAS terör örgütü de bu insanların içlerinde dolaşıyor. Aslında HAMAS'ı bombalarken, arada sivillerde kaynıyor. Medya'nın yalan haberlerine kanmayın. Hiç bir insan çocukları öldürecek kadar cani değil.
tam tam inandım inandım heh eh.jpg

Masumları bilerek ve isteyerek katletmiyorlar. Gazze'nin nüfusu 1 buçuk milyon kadar ve 35 - 40 Km'lik bir alanda yaşıyorlar. HAMAS terör örgütü de bu insanların içlerinde dolaşıyor. Aslında HAMAS'ı bombalarken, arada sivillerde kaynıyor. Medya'nın yalan haberlerine kanmayın. hiçbir insan çocukları öldürecek kadar cani değil.

İsrail dediğin ülke, Müslümanları sevmeyen ve yıllardır katleden bir ülke. Hangi paralel evrendesin?

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı