ABD'den İsrail'e 735 milyon dolarlık silah satışı

Jerusalem post gazetesine göre, ABD başkanı joe Biden'ın onay verdiği 735 milyon dolarlık anlaşma sayesinde, İsrail, ABD'den yüksek isabetli hassas güdümlü füzeler ve yüksek isabet özelliği veren mühimmat alacak.
Silah satışının büyük kısmını, 'aptal' bombaları hassas güdümlü füzelere dönüştüren ve Boeing tarafından üretilen müşterek doğrudan taarruz mühimmatı (jdams) oluşturuyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Jdam nasıl bir mühimmat peki merak edenler için şöyle bir videoyu koyuyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ya hocam, ne anlatıyorsunuz siz ya? Nasıl bir konu değiştirme şeklidir bu? Ne alakası var ve siyasi görüşüm olduğunu nereden biliyorsunuz? Yazık size.

Sen bana ölmemi söylersen, ben de sana böyle karşılık veririm.

Boş ver boş ver. Tartışılacak tip değil.

Kusura bakmayın da, tartışılacak adam siz değilsiniz. Yazdığım yazıları hep cımbız ile çekiyorsunuz ve laf yetiştiriyorsunuz. Bence de benimle tartışmayın. Yenemezsiniz. Siz de biliyorsunuz ki iki tarafta suçlu ama İsrail haklı olarak kendini savunuyor. Çocuklar ile bir ilgisi yok. Hemen çocuklara getirmeyin konuyu.

Sen bana ölmemi söylersen, ben de sana böyle karşılık veririm.
Hah, şimdi anladınız mı söylediklerinizin ne kadar korkunç olduğunu, ölümün bu kadar basit olmadığını? Başkası ölürken "arada kaynıyorlar" oluyor ama konu siz olunca "yok ben almayayım". Bencilliğin böylesi.

Hah, şimdi anladınız mı söylediklerinizin ne kadar korkunç olduğunu, ölümün bu kadar basit olmadığını? Başkası ölürken "arada kaynıyorlar" oluyor ama konu siz olunca "yok ben almayayım". Bencilliğin böylesi.

Buna mı takılıyorsun? Tövbe ya sabır.

Karşılıklı konuştuğun/tartıştığın birine, ''yenemezsiniz'' gibi bir cümle kurup egonuzu göstermeniz, zaten sizinle tartışılmayacağı anlamına gelir. Kolay gelsin.

Karşılıklı konuşmak mı? Dediğim gibi ben düzgünce yazarken, saldırmaya geçtiniz. Bu mudur konuşmak?

Haklısınız, cahile ne anlatırsan anlat yine cahildir.

Cahil? Ne diyorsun abi sen?

Buna mı takılıyorsun? Tövbe ya sabır.

Karşılıklı konuşmak mı? Dediğim gibi ben düzgünce yazarken, saldırmaya geçtiniz. Bu mudur konuşmak?

Cahil? Ne diyorsun abi sen?
Screenshot_1.png

Daha fazla meşgul olamam, iyi günler. Egonuz kazandı. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı