Abdullah Öcalan'a Özgürlük Eylemine katılıp Polise saldıran Vekilin Dokunulmazlığı kaldırıldı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Haberin içinde bunların hepsi yazıyor zaten!

Neden hemen laf çevirmeye başladın? Komisyonda hayır oyu veren muhalefet.

Yarın meclise gelince bu konu muhalefet evet verebilir mi veremez mi? Sadece buna cevap vereceksin.
Haberin içinde bunların hiçbiri yazmıyor.
Yalanlar üzerine tartışılacak bir şey yok.
Sen düzeltmiyorsan ben neden dikkate alayım?

Millet İttifakı seçime kadar sussa iş bitecek.

Bizim ülkemizde HDP milletvekili polise tokat atar, AKP milletvekili polise salyaların saçılıyor arabanın içine der, AKP'li bakanın karısı polise şemsiye tutturup, çantasını taşıtır. Hiç biri masum değil. Bunların hepsi aynı halt. Burada kimse polis asker güvenlik kuvveti seviciliği yapmasın. Herkes işine nasıl geliyorsa öyle konuşuyor.

Şu ülkeye gerçekten kaliteli muhalefet lazım der susarım. :(

Bir komisyon var ortada ve muhalif isimler hayır oy veriyor. Bunun içinde CHP ve HDP var işte. Ama yok CHP hayır vermemiş gibi neden davranıyorsunuz!

O kadar kötü ki durum başka bir kötüyü iyi sananlar var adamın yazdığının nesinin yanlış olduğunu yazar mısın? HDP ve CHP ret oyu vermiş işte bu mu yanlış yanlışsa söyle bir sürü haber sitesi haber yayınlamış TRT Haber, Hürriyet dahil.

O kadar kötü ki durum başka bir kötüyü iyi sananlar var adamın yazdığının nesinin yanlış olduğunu yazar mısın? HDP ve CHP ret oyu vermiş işte bu mu yanlış yanlışsa söyle bir sürü haber sitesi haber yayınlamış TRT Haber, Hürriyet dahil.
E hepsi yandaş da ondan çarpıtıyorlar haberi.

Nesi yanlış cevabını hala alamadım? Hazırlık komisyonundaki CHP'li kişi Ret oyu vermiş CHP ye göre bir karar mı bu? CHP'nin kendi fikri yok mu? Haber konusu CHP'nin neden ret oyu vermiş olması AKP'de zamanında böyle yaptı diyorlar :D AKP'yi savunan bir yazı görmedim daha bu konuda.

Şu ülkeye gerçekten kaliteli muhalefet lazım der susarım. :(

Bir komisyon var ortada ve muhalif isimler hayır oy veriyor. Bunun içinde CHP ve HDP var işte. Ama yok CHP hayır vermemiş gibi neden davranıyorsunuz!
5 tane üye karar veriyor. Ve milletvekilinin dokunulmazlığı kaldırılmış falan değil henüz.
Bunun için olayın Meclis'de genel kurulda oylanması lazım.
Haberdeki süreç de sonuç da yandaş medya algısıyla sunuluyor burada.
Forumda kopyala yapıştır haber en çok da bu nedenle yasak değil mi?
Moderatörler yemiş ama kendin düzelt bari.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı