Abime tablet satmışlar

Dün benden yaşça büyük bir abim, bana sormadan esnafın birinden çocukları için ucuz bir tablet satmış. İnternette fiyatları 700-800 civarı bir tablet. Cihaz donuyor kasıyor oyunları açmıyor. 1.300 TL'ye almış. Bugün gittik üstüne koyup daha iyisini alabilmek için iade etmeye. Fakat hiçbir şekilde geri almıyor. Faturada vermemiş. Tüketici haklarına göre herhangi bir hakkımız var mıdır? Abiye büyük bir ders oldu.

Tablet bu.

Eki Görüntüle 1636051Eki Görüntüle 1636051

Vermiyorsa polise falan gideceğiz ayağına tehdit edin olmazsa dövün.

Vermiyorsa polise falan gideceğiz ayağına tehdit edin olmazsa dövün.
Yarım akilla suraya sacma sacma şeyler yazmayın. Şiddetle ufacık hak kırıntısı varsa onu bile kaybeder. Üstelik karşı taraf nefsi müdafaa hakkıyla işler cok daha sakata girer.

Yarım akilla suraya saçma saçma şeyler yazmayın. Şiddetle ufacık hak kırıntısı varsa onu bile kaybeder. Üstelik karşı taraf nefsi müdafaa hakkıyla işler cok daha sakata girer.

Biliyorum herhangi şansları yok biraz da espri yapalım dedik.

Bu tableti ucuz diye zamanında almayı düşünmüştüm. Şikayet var yorumları berbat. Maximum 3 ay sonra batarya şişmesi, ekran gitmesi, ekranın kasadan ayrılması gibi şeyler oluyormuş. Geçmiş olsun😐

Şunu yazmayı unutmuşum dükkana gittik, bize verdiği cevap şu;
"Abi 3 bin liralık tablet alsan da aynı, 1K alsan da aynı. Bak bunda 32 GB depolama var bunda da 32 var 2 GB RAM var ikisinde de. Batarya da aynı." vs vs. böyle saçmalamaya devam etti. Adama farklarını gösterdikçe bu arkadaş bir b*ktan anlamıyor dedi. Adama vurmamak için kendimi zor tuttum bir yandan da gülüyorum.

Şunu yazmayı unutmuşum dükkana gittik, bize verdiği cevap şu;
"Abi 3 bin liralık tablet alsan da aynı, 1K alsan da aynı. Bak bunda 32 GB depolama var bunda da 32 var 2 GB RAM var ikisinde de. Batarya da aynı." vs vs. böyle saçmalamaya devam etti. Adama farklarını gösterdikçe bu arkadaş bir b*ktan anlamıyor dedi. Adama vurmamak için kendimi zor tuttum bir yandan da gülüyorum.

Sonra da esnaflar halk bizden alışveriş yapmıyor diye konuşuyorlar. 3 kuruşluk ürünü 5 kuruşa satarsan müşterin olmaz tabii.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı