Abode After Effect ve Adobe illustrator ile video hazırlama

StroboyK

Hectopat
Daha fazla  
Bu programlar ile verdiğim linkteki gibi video hazırlamam ne kadar zamanımı alır ? Zorm udur bu programların kullanımı ?(Bu iki programı söylememdeki amaç verdiğim linkteki kanal bu iki program ile yapıyor olması.)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Zorluğu birazda sana kalmış zamanın ve hevesin varsa olur ancak böyle bir proje yapmak çok zordur ayrıca after effect bayağı zor bilgisayarınında çok iyi olması lazım.

Baya zor tek kişi kolay kolay yapamaz. Cartoon karakterleri çizmek kolay olsa bile animasyon vermek falan bir dünya iş içinden çıkamazsın. Ben kanalım için logo tasarlıyorum illustratorde 10 gün oldu sıfırdan başladığım için öğrene öğrene gidiyorum. Eğer farklı olsun yaptığım iş diyorsan bir dünya ırgatlık yapman gerekecek. Grafik, ses, prodüksiyon kesinlikle normal bir pcde tek kişinin yapacağı iş değil.After effects zaten insanın ömründen ömür çalıyor. Bu 6 dklık videoyu renderlamak için bile sağlam bir bilgisayarın olması lazım. Nvidia kart yoksa zaten vazgeçmelisin direk. Macbook falan almadan bir daha asla prodüksiyon işlerine falan bulaşmayacağım.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı