Abonelikler İptal edilmezse ne olur?

Ardacris

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba benim birden çok deneme sürümleri (Spotify ve çoğu kişinin bilmediği siteler)aboenlik yaptığım bir hesabım vardı ve onları iptal edemeden kaybettim şimdi tüm kredi kartlarımı kapattım ama eğer bunlar para çekemezlerse ne olur? Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba benim birden çok deneme sürümleri (Spotify ve çoğu kişinin bilmediği siteler)aboenlik yaptığım bir hesabım vardı ve onları iptal edemeden kaybettim şimdi tüm kredi kartlarımı kapattım ama eğer bunlar para çekemezlerse ne olur? Yardımcı olursanız sevinirim.

Şimdi siteden siteye değişir o çoğu kişinin bilmediği sitelerin ismi ne ?

Zamanı gelince para çekmeye çalışır hesabı dondurur, çekemeyince mail gönderir. Bu şekilde döngü olarak devam eder.

Kredi kartlarını kapattıysan hiçbir şey olmaz. Sonuçta para çekemeyecekler. Bir süre sonra da para çekemeyince abonelikler iptal olur.

Sizin iptal etmeniz gerekir. Etmezseniz sürekli çekmeye çalışır, çekemeyince mail gelir. Tabii sürekli derken siteye göre değişir haftada bir, 15 günde bir dener gibi gibi.

Kanka zaten mail bende şu anda yok. Gelse de bir şey olmaz ama ileriki zamanlarda toptan para alma veya devamında tüm aboenlikler tekrardan işlerse diye korkuyorum.

Kredi kartlarını kapattıysan hiçbir şey olmaz. Sonuçta para çekemeyecekler. Bir süre sonra da para çekemeyince abonelikler iptal olur.

Zaten bir üyelik yaptığım Papara vardı iptal ettim bir tane de sanal kartım vardı.

Parayı çekmeye çalışırlar. Çekemeyince mail , telefon numarasına SMS gibi yollar ile bilgilendirirler. Bu döngü devam eder. İptal etseniz daha iyi olur. Zamanla kendi kendine parayı çekemeyince abonelikler iptal olur.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı