Abonelikler İptal edilmezse ne olur?

Parayı çekmeye çalışırlar. Çekemeyince mail, telefon numarasına SMS gibi yollar ile bilgilendirirler. Bu döngü devam eder. İptal etseniz daha iyi olur.

Ya çok fazla olduğu için hatırlamıyorum.

Parayı çekmeye çalışırlar. Çekemeyince mail, telefon numarasına SMS gibi yollar ile bilgilendirirler. Bu döngü devam eder. İptal etseniz daha iyi olur. Zamanla kendi kendine parayı çekemeyince abonelikler iptal olur.

Ya çok olduğu için hatırlamıyorum ki yoksa iptal edeceğim de.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kanka zaten mail bende şu anda yok. Gelse de bir şey olmaz ama ileriki zamanlarda toptan para alma veya devamında tüm aboenlikler tekrardan işlerse diye korkuyorum.

Zaten bir üyelik yaptığım Papara vardı iptal ettim bir tane de sanal kartım vardı.
Öncelikle "Kanka" diye hitap ettiğin kişi 38inden bir kaç ay almış saçları beyazlamış 2 çocuk babası bir adam.

Çoğu kişinin bilmediği siteler ne bilmiyorum da hiç bir site ücretini almadan üyeliğini aktif etmez (deneme harici). O yüzden takılmamanı öneririm. Bir şey olmaz.

Spotify için durum şöyle; ödeme alamazsa 1 ay daha aboneliği devam ettiriyor sonra iptal ediyor otomatik. Ancak yeniden premium başlattığınızda 1 aylık abonelik ücreti daha alıyor. Kısaca borçlanmış oluyorsunuz.

Öncelikle "kanka" diye hitap ettiğin kişi 38'inden birkaç ay almış saçları beyazlamış 2 çocuk babası bir adam.

Çoğu kişinin bilmediği siteler ne bilmiyorum da hiçbir site ücretini almadan üyeliğini aktif etmez (deneme harici). O yüzden takılmamanı öneririm. Bir şey olmaz.

Çok özür dilerim bilmiyordum. Bu arada Allah bağışlasın ya ben deneme sürümü yaptım kaldı öyle iptal de etmedim bir şey olur mu?

Merhaba benim birden çok deneme sürümleri (Spotify ve çoğu kişinin bilmediği siteler)aboenlik yaptığım bir hesabım vardı ve onları iptal edemeden kaybettim şimdi tüm kredi kartlarımı kapattım ama eğer bunlar para çekemezlerse ne olur? Yardımcı olursanız sevinirim.

Parayı çekemesse epostana mesaj atıp kendileri iptal ederler.

Spotify için durum şöyle; ödeme alamazsa 1 ay daha aboneliği devam ettiriyor sonra iptal ediyor otomatik. Ancak yeniden premium başlattığınızda 1 aylık abonelik ücreti daha alıyor. Kısaca borçlanmış oluyorsunuz.

Ya ben hesabı kapatsam bir şey olur mu?

Geri
Yukarı