Abonelikler İptal edilmezse ne olur?

Parayı çekmeye çalışırlar. Çekemeyince mail, telefon numarasına SMS gibi yollar ile bilgilendirirler. Bu döngü devam eder. İptal etseniz daha iyi olur.

Ya çok fazla olduğu için hatırlamıyorum.

Ya çok olduğu için hatırlamıyorum ki yoksa iptal edeceğim de.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle "Kanka" diye hitap ettiğin kişi 38inden bir kaç ay almış saçları beyazlamış 2 çocuk babası bir adam.

Çoğu kişinin bilmediği siteler ne bilmiyorum da hiç bir site ücretini almadan üyeliğini aktif etmez (deneme harici). O yüzden takılmamanı öneririm. Bir şey olmaz.

Spotify için durum şöyle; ödeme alamazsa 1 ay daha aboneliği devam ettiriyor sonra iptal ediyor otomatik. Ancak yeniden premium başlattığınızda 1 aylık abonelik ücreti daha alıyor. Kısaca borçlanmış oluyorsunuz.

Çok özür dilerim bilmiyordum. Bu arada Allah bağışlasın ya ben deneme sürümü yaptım kaldı öyle iptal de etmedim bir şey olur mu?

Parayı çekemesse epostana mesaj atıp kendileri iptal ederler.

Ya ben hesabı kapatsam bir şey olur mu?

Ya ben hesabı kapatsam bir şey olur mu?
Deneme sürümü bittiyse ve aboneliği iptal etmediysen muhtemelen borç görünür. Diğer abonelikler hakkında bilgim yok ancak Spotify için destek ile bir iletişime geçebilirsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…