Abra A5 v12.1.2 Hoparlör sesi çok düşük

AidenPearce

Hectopat
Abra A5 V12.1.2 laptopa sahibim. Fakat ilk aldığım zamanlarda normal olan hoparlör sesi şu anda oldukça düşmüş durumda. Öyle ki hem video oynatıcının hem de sistemin sesini en yükseğe getirmeme rağmen yemek yerken sakin diyalogları duyamıyorum. Yüklemem gereken bir şey mi var? Kasada Sound Blaster Cinema 3 çıkartması var. Aygıt yöneticisinde ses aygıtları sorunsuz gözüküyor fakat Diğer Aygıtlar sekmesinde bazı bulunamayan aygıtlar var. Fakat bilgisayarı kullanımımda herhangi bir aksaklık yok.
1651926761772.png

Sound Blaster arada yukledigin seylerden bozluyor tekrar kur ya da Realtek bazi driverlarinda bozuluyor o sbx yazilimi ile yuksek ses cikariyor laptop.

Sbx aynen Sound Blaster'ya yrni guncelleme gelmistir yukle misindir oda uyumlu degildir cakisma yasiyordur ses le ilgili olan seyleri silip Monster'in sitesinden indirip tekrar kur guncelleme Realtek'i.

Uygulamayı bozmuşsun müşteri hizmetlerini ara onlar uzaktan bağlanıp çözer.
Hocam bozacak bir şey yapmadım. Yükledim. Bilgisayarı yeniden başlattım açar açmaz bu hatayı verdi.
Sbx aynen Sound Blaster'ya yrni guncelleme gelmistir yukle misindir oda uyumlu degildir cakisma yasiyordur ses le ilgili olan seyleri silip Monster'in sitesinden indirip tekrar kur guncelleme Realtek'i.
Tamamdır deneyeceğim teşekkürler.

Hocam bozacak bir şey yapmadım. Yükledim. Bilgisayarı yeniden başlattım açar açmaz bu hatayı verdi.

Tamamdır deneyeceğim teşekkürler.
senlik bir durum yok bu uygulama biraz sıkıntılı özellikle windows mağazasında bazen kendi uygulama indirince çakışıyor ve çalışmasına izin vermiyor yada format sonrası yükleme sırasını doğru yapamazsan gene çalışmıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı