Abra A5 v12.1 Valorant'ta mouse takılıyor

aytac067

Zeptopat
Daha fazla  
Bende Abra A5 v12.1 var. Control Center yüklü değil. her şeyi denedim ama sadece Valorant'ta belli bir süre sonra mouse takılıyor, yani donuyor. FPS'de düşme olmuyor. CS:GO gibi oyunlarda problem olmadı. Nasıl çözeceğiz bu sorunu?

Belirttiğiniz problem genel'de, Interception driveri kaldırarak çözülmektedir valorant ile çakıştığı için takılmalar yaşanmakta.

Aşağıda vereceğim zip dosyasını indirin.
İçerisindeki dosyaları seçtiğiniz bir dizine çıkarın
Yönetici komut istemini açın
Aşağıdakileri yazın:
Cd <dosyaları çıkardığınız dizinin yolu
“Cd” komut satırı yükleyicisi “
“İnstall-interception.exe / uninstall”
Bilgisyarınızı yeniden başlatın
Yukarıdaki adımları tamamladığınızda, Interception Driver başarıyla kaldırılmış olmalıdır.

Dosya;
Buraya Tıklayarak İndirebilirsiniz.
Buraya Tıklayarak VirüsTotal Sonuçlarına Erişebilirsiniz.

Videolu Anlatım:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Selamlar hocam aynı sorunla alakalı konular açtım, bilgisayarımız da dahil sorunlarımız aynı. Sorun bilgisayardaki zararlı yazılımlardan kaynaklanıyor, geçici çözümleri var ancak bir zaman sonra sorun tekrar baş gösteriyor. Bunun en temel çözümü format ancak formatı attıktan sonra eğer KMSpico gibi korsan Windows lisanslama yazılımları veya kodları kullanırsanız sorun tekrar devam edecektir. Biliyorum orijinal keyler çok pahalı ancak Amazon gibi sitelerden çok uygun fiyata orijinal keyler mevcut, 15-20 liraya Retail Key tedarik edebilirsin. Eğer çok önemli dosyalarınız varsa ve bilgisayarınızı formatlayamazsanız yapmanız gereken şey; bilgisayardaki Windows Update'i tamamen kapatarak bugüne kadar yüklediğiniz güncelleştirmeleri kaldırdıktan sonra bir nebze de olsa problem çözülebilir. Problemin bendeki kaynaklanma nedeni KMS ile cracklediğim Windowsun, bilgisayara gönderdiği zararlı yazılım bulunduran güncellemelerle gelen mining virüsünün, ekran kartı yük altına girdiğinde devreye girmesinden oluşuyordu. Eğer ben bunlarla uğraşamam dersen ben çözüm arayışındayken denediğim çeşitli yöntemlerden biriside eke bırakacağım linkteki adamın verdiği regedit dosyalarını indirmekti. Ben sorunu format atarak çözdüm şu anda hiçbir takılma vs yok.
EK:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı