Abra A5 v15.10.1 alınır mı?

Asus TUF Gaming FX506LU-HN053 i5-10300H 8 GB 1 TB+256 GB SSD 6 GB GTX1660Ti Free Dos Dizüstü Bilgisayar Fiyatları ve Özellikleri +8 GB ram şart yoksa düşük performans alırsın.

Laptopların genel sorunu bu single 8 veya 16 ile geliyorlar.Dual yapmak ciddi performans artışı sağlıyor.Bu arada Sadece Asus değil diğer markaları da önerebiliriz.Tabi sorunsuz olanları.Ben bu fiyata başka 1660ti bulamadığım için bunu attım.
1660ti değilde 1650 ti olanından alsam aralarında büyük bir performans farkı olur mu acaba?

Hocam sabahtan beri ASUS ısınıyor diyen sizsiniz yalnız. Biz de ısınmıyor dedik. Sadece ısınıyor denmekle yetiniyorsunuz. Keşke F15 ısındığıyla ilgili bir şey atsanızda bizi de bilgilendirseniz.

Hocam M.2'nin üstünde soğutma mı var? Öyle biliyorum ben

Hala bir kanıt bekliyorum. Bana ısındığına dair bir kanıt atın.

Şimdi ben bir şeyi anlayamadım o yüzden size sorayım dedim. Sizin attığınız ASUS linkindeki PC'nin modelinde de FX yazıyor hatalı üretilen modelin A15 modelinin başında da FX yazıyor. Hatalı üretim olmayan seri olduğunu nasıl anlayacağım. İndirim takip ediyorum bütün sitelerden o yüzden yanlışlıkla hatalı olan seriyi satın almayayım diye soruyorum. İki seriyi nasıl ayırt edebilirim?

Şimdi ben bir şeyi anlayamadım o yüzden size sorayım dedim. Sizin attığınız ASUS linkindeki PC'nin modelinde de FX yazıyor hatalı üretilen modelin A15 modelinin başında da FX yazıyor. Hatalı üretim olmayan seri olduğunu nasıl anlayacağım. İndirim takip ediyorum bütün sitelerden o yüzden yanlışlıkla hatalı olan seriyi satın almayayım diye soruyorum. İki seriyi nasıl ayırt edebilirim?
Bakın burada "A15" yazıyor. Hatalı üretim olan laptoplarda "A15" yazar. A15 yazmıyorsa sadece "Fx" yazıyorsa hatalı üretim olmayan laptoptur. Üste olan laptopta A15 yazıyor yani hatalı üretim.

Burada ise A15 yazmıyor. Sadece Fx ve sayı yazıyor. Bu hatasız üretim. Sorunlu olmayan laptop.

Zaten A15 kasalı 1 model piyasada oda 12000 TL civarında. Oldu ki bir şey oldu 9000 civarına düşse bile başında açık bir şekilde A15 yazıyor.

Zaten A15 kasalı 1 model piyasada oda 12000 TL civarında. Oldu ki bir şey oldu 9000 civarına düşse bile başında açık bir şekilde A15 yazıyor.

Bakın burada "A15" yazıyor. Hatalı üretim olan laptoplarda "A15" yazar. A15 yazmıyorsa sadece "FX" yazıyorsa hatalı üretim olmayan laptoptur. Üste olan laptopta A15 yazıyor yani hatalı üretim.

Burada ise A15 yazmıyor. Sadece FX ve sayı yazıyor. Bu hatasız üretim. Sorunlu olmayan laptop.

Tamamdır çok teşekkür ederim 😊

Hocam A15 ler AMD, F15 ler Intel olmuyormu ?
Bakın burada "A15" yazıyor. Hatalı üretim olan laptoplarda "A15" yazar. A15 yazmıyorsa sadece "Fx" yazıyorsa hatalı üretim olmayan laptoptur. Üste olan laptopta A15 yazıyor yani hatalı üretim.

Burada ise A15 yazmıyor. Sadece Fx ve sayı yazıyor. Bu hatasız üretim. Sorunlu olmayan laptop.

Yeni konular

Geri
Yukarı