Abra A5 V16.6.3 cihaz nasıldır?

bende almayı planlıyorum, biraz kıskanmış olabilirim :)
şaka bir yana hocam 120hz ekran tazelemesi gayet iyi.bende casper g770 ile arada kaldım fakat 120hz ekran baya bir fark yaratacak unsur.
ilerde birde 8gb ram takviyesi ile uzun süre götürecektir.
*bence laptopları marka bazında değilde model bazında iyi veya kötü demek daha doğru olacak.

Bende almayı planlıyorum, biraz kıskanmış olabilirim :)
şaka bir yana hocam 120Hz ekran tazelemesi gayet iyi. Bende Casper G770 ile arada kaldım fakat 120Hz ekran bayağı bir fark yaratacak unsur.
İleride bir de 8 GB RAM takviyesi ile uzun süre götürecektir.
*Bence laptopları marka bazında değil de model bazında iyi veya kötü demek daha doğru olacak.

Bencede ve ben 16 GB RAM koyma imkanım olduğu için ekledim alırken.

bende almayı planlıyorum, biraz kıskanmış olabilirim :)
şaka bir yana hocam 120hz ekran tazelemesi gayet iyi.bende casper g770 ile arada kaldım fakat 120hz ekran baya bir fark yaratacak unsur.
ilerde birde 8gb ram takviyesi ile uzun süre götürecektir.
*bence laptopları marka bazında değilde model bazında iyi veya kötü demek daha doğru olacak.
Casper bence almayın, kalitesiz. Lehim erimesi var mesela.
Monster'ı bizzat ben deneyimledim, servisi iyi ancak o da çok kaliteli değil.

Bende almayı planlıyorum, biraz kıskanmış olabilirim :)
şaka bir yana hocam 120Hz ekran tazelemesi gayet iyi. Bende Casper G770 ile arada kaldım fakat 120Hz ekran bayağı bir fark yaratacak unsur.
İleride bir de 8 GB RAM takviyesi ile uzun süre götürecektir.
*Bence laptopları marka bazında değil de model bazında iyi veya kötü demek daha doğru olacak.

Abra serisi dümdüz kötüdür. Şu ana kadar o seride bir istisna çıkmamıştır.

Cihaz elinde olmadan konuşma istersen kardeşim.

Ben genelgeçer bir şeyi söylüyorum. Evet, belki elinize gelenin sorunu yoktur, ama bakın bu sadece sizin cihazınız. Bende de sorunlu bir kulaklık var ama benim kulaklığım sorunsuz. Şu ana kadar onu hiç önermedim çünkü genel olarak sorunlu. Umarım ne dediğimi anlamışsınızdır.

Ben genelgeçer bir şeyi söylüyorum. Evet, belki elinize gelenin sorunu yoktur, ama bakın bu sadece sizin cihazınız. bende de sorunlu bir kulaklık var ama benim kulaklığım sorunsuz. Şu ana kadar onu hiç önermedim çünkü genel olarak sorunlu. Umarım ne dediğimi anlamışsınızdır.

Evet, sorunlu ürünleri olabilir ama en azından sorumluluk kabul edip az çok ilgileniyorlar 😂

Geri
Yukarı