Çözüldü Abra A5 v16.6.3 Siyah ekran hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

muhammedqqw

Decapat
Yer
kalos
Daha fazla  
SSD veya HDD modeli
Crucial 500 GB
Ekran kartı
1650 Ti
Anakart
Monster
İşlemci
i5 10200H
Minidump dosyası bu
Bilgisayar açılırken hata aldım sonrasında açtığımda yeniden başlattı.
Sistem özellikleri
Windows 11 Pro.
16 GB RAM.
i5 10200H.
500SSD.
Cihaz Abra A5 v16.6.3

Dosya Ekleri

• resim_2022-01-01_141959.png
    resim_2022-01-01_141959.png
    524,2 KB · Görüntüleme: 47
  • resim_2022-01-01_142008.png
    resim_2022-01-01_142008.png
    446 KB · Görüntüleme: 45
Çözüm
Benim de 2 hafta önce yaşadığım sebepten ötürü mavi ekran almışsın. vgk.sys hatanın ismi, lütfen "Program ekle ve kaldır" kısmından Vanguard'ı kaldır. Ardından Valorant istemcisini (ya da valorant setup) yönetici olarak çalıştır sana otomatik kuracaktır Vanguardı.
Benim de 2 hafta önce yaşadığım sebepten ötürü mavi ekran almışsın. vgk.sys hatanın ismi, lütfen "Program ekle ve kaldır" kısmından Vanguard'ı kaldır. Ardından Valorant istemcisini (ya da valorant setup) yönetici olarak çalıştır sana otomatik kuracaktır Vanguardı.

Çözüm
Hata denetimi 0x50, hatalı bir sistem hizmetinin yüklenmesinden veya hatalı sürücü kodundan kaynaklanabilir. Virüsten koruma yazılımı, bozuk bir NTFS birimi gibi bu hatayı da tetikleyebilir.

Hatalı donanımın kurulumundan sonra veya kurulu donanımın arızalanması durumunda da ortaya çıkabilir (genellikle ana bellek, L2 RAM önbelleği veya video RAM olsun, hatalı RAM ile ilgilidir). Bug Check 0x50 PAGE_FAULT_IN_NONPAGED_AREA - Windows drivers

.

Son düzenleme:
Benim de 2 hafta önce yaşadığım sebepten ötürü mavi ekran almışsın. vgk.sys hatanın ismi, lütfen "program ekle ve kaldır" kısmından Vanguard'ı kaldır. Ardından Valorant istemcisini (ya da Valorant setup) yönetici olarak çalıştır sana otomatik kuracaktır Vanguard'ı.

Denetim Masası çalışmıyor nedense.

Minidump incelediniz galiba, bir de sizin görüşlerinizi alalım ne kaçırdım ben dump dosyasında siz ne gördünüz lütfen engin bilgilerinizden mahrum bırakmayınız bizi.
Evet vanguard ile alakalıymış inceledim şimdi :D Patladık bu arada. Arkadaşın attığı fotodaki hata genelde bu overclock ve undervolt işlerinden oluyor o yüzden söyledim.

Evet vanguard ile alakalıymış inceledim şimdi :D Patladık bu arada. Arkadaşın attığı fotodaki hata genelde bu overclock ve undervolt işlerinden oluyor o yüzden söyledim.
Lütfen böyle sorun yaşayan insanların da kafasını karıştıracak şeyler yazıp kimseyi zor durumda bırakmayın bir daha. Kimseyi yanlış yönlendirip durumu daha da kötü hale getirmek istemeyiz.

Yeni konular

Geri
Yukarı