Abra A5 V16.6.6 nasıldır?

Lyssaa

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, Abra A5 V16.6.6 15.6" alacağım.
  • Intel Comet Lake Core i5-10200H-2,4GHz Turbo Boost ile 4,10GHz
  • Nvidia GTX1650TI 4GB GDDR6 128-Bit
  • 15.6" FHD 1920x1080 120Hz IPS Mat LED Ekran
  • 8GB (1x8GB) DDR4 2933MHz
  • 500GB M.2 SSD Sata 3
  • Windows 10 Home SL
Özellikler bu şekilde. Oynayacağım oyunlar LoL, Witcher 3 falan. Sizce işimi görür mü ?

Bütçem 7500-8000 civarı
Hem işlemcisi çok daha üstün, hem de soğutması çok daha iyi olan bir model.

Baktığınız model gayet güzeldir. Kullanan kişlerin büyük çoğunluğuda memnun ve herhangi bir ısınma yoktur. Ayriyeten Monster markasını sadece ilk 15 gün iade garantisi ve ömür boyu bakım hizmeti olduğu için bile alınır. Eğer ki render alma veya diğer türlü işlemci yük bindirecek uygulamalar kullanıcaksanız onun içi i7 modellerden seçmeniz gerekmektedir. Isı değerleri de kullanıcılar tarafından söylendiği gibi 85 derece yi veyahut da çok fazla yük binerse Max 90 dereceyi görmektedir ve bu değerde laptop için gayet normal. Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz pişman olmazsınız.

Hem işlemcisi çok daha üstün, hem de soğutması çok daha iyi olan bir model.
Free dos olmayan önerebilceğiniz var mı ? işletim sistemini kurmakta sıkıntı yaşayabileceğimi düşünüyorum
Baktığınız model gayet güzeldir. Kullanan kişlerin büyük çoğunluğuda memnun ve herhangi bir ısınma yoktur. Ayriyeten Monster markasını sadece ilk 15 gün iade garantisi ve ömür boyu bakım hizmeti olduğu için bile alınır. Eğer ki render alma veya diğer türlü işlemci yük bindirecek uygulamalar kullanıcaksanız onun içi i7 modellerden seçmeniz gerekmektedir. Isı değerleri de kullanıcılar tarafından söylendiği gibi 85 derece yi veyahut da çok fazla yük binerse Max 90 dereceyi görmektedir ve bu değerde laptop için gayet normal. Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz pişman olmazsınız.
Çok ağır oyunlar yükleyeceğimi sanmıyorum benim için lol,witcher vs. bunları rahat oynasam yeter

FreeDoss olmayan önerebileceğiniz var mı ? işletim sistemini kurmakta sıkıntı yaşayabileceğimi düşünüyorum
İşletim sistemi kurmak çok basit. Aynı format gibi. Zaten bir nevi format.
Yapacağınız tek şey bir USB belleğe işletim sistemi yükleyip, BIOS'dan onu seçmek. Başka bir işlem yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı