Abra A5 v16.7 alınır mı?

YusufSipahi

Centipat
Daha fazla  
Yaklaşık 12 bin TL bütçem var. İnternetten almayacağım şubelere gidip alacağım internetten yüksek fiyatlar ile alışveriş yapmayı sevmiyorum. Almayı düşündüğüm laptop bu. Abra A5 V16.7 15,6" Oyun Bilgisayarı | Monster Notebook daha uygun fiyata Gaming laptop yok desem yeridir. Sadece Acer Aspire var fakat o seri aşırı ısınıyor. Kafam çok karışık HP bakayım dedim herkes çok ısınıyor diyor. Lenovo desen daha alt model 13.500 ayrıca sadece internette var. ASUS ile MSI fiyatları almış başını gidiyor zaten. Bilgisayarı aşırı zorlayacak oyunlar oynamayacağım 60FPS+ olsa yeter benim için. Forza olur GTA 5 olur Resident Evil Village olur bu tür oyunlar oynayacağım. Monster'in kendi yaptığı inceleme videosunda yeterli seviyede performans verdiğini gördüm 8 GB RAM ile. Bunu ileride 16 yaparsak performans ciddi şekilde artar diye düşünüyorum. Sadece ilerisi için sıkıntı olur mu olmaz mı onu bilmiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Fiyat/Performans açısından iyi bir bilgisayar ama bu bilgisayarı alırken aşırı ısınmayı, aşırı yüksek fan sesini ve dandik kasayı göze alman gerekiyor.

Fiyat/Performans açısından iyi bir bilgisayar ama bu bilgisayarı alırken aşırı ısınmayı, aşırı yüksek fan sesini ve dandik kasayı göze alman gerekiyor.

Monster'in kendi inceleme videosunda Assassin's Creed Valhalla 40FPS orta ayarlarda oynatırken 75 dereceyi geçmedi. Bence laptop için gayet iyi değerler. Fan sesi çok umurumda değil kulaklık ile oynayacağım. Kasa konusunda 2017'de aldığım Lenovo ile aynı kasa gibime geldi arkadaşımınkinde denedim. Bana yeterli gibi kasası. Kararsız kaldım fakat Monster'dan başka tercihim yok gibi.
Alınmaz. Clevo kasa ve sorunlu.

Alınmaz. Clevo kasa ve sorunlu.

Önerebileceğiniz başka alternatif var mıdır?

Monster'in kendi inceleme videosunda Assassin's Creed Valhalla 40FPS orta ayarlarda oynatırken 75 dereceyi geçmedi. Bence laptop için gayet iyi değerler. Fan sesi çok umurumda değil kulaklık ile oynayacağım. Kasa konusunda 2017'de aldığım Lenovo ile aynı kasa gibime geldi arkadaşımınkinde denedim. Bana yeterli gibi kasası. Kararsız kaldım fakat Monster'dan başka tercihim yok gibi.

Önerebileceğiniz başka alternatif var mıdır?
Buldukça ekleyeceğim.

Güzel laptop fakat 15.500 verip 8 GB RAM almak pek cazip değil gibi. Ayrıca 3000TL fiyat farkı çok fazla 12'nin üstüne para veremem.
Hocam kalite çok iyi. Alınır. Başka modeller arıyorum şu an.
Güzel laptop fakat 15.500 verip 8 GB RAM almak pek cazip değil gibi. Ayrıca 3000TL fiyat farkı çok fazla 12'nin üstüne para veremem.
İkinci el olur mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı