Abra A5 v16.7 kullanmak nasıl?

15 bine aldığım laptop.

Sahiplerinden duymak istiyorum bir tık eski model olduğundan aylardır kullanan arkadaşlardan kullanıcı deneyimlerini paylaşmalarını bekliyorum.

Bu kadar gömülen laptop a göre şaşırtıcı sonuçlar aldım.

Kötü mümkünse iade edin.

Neye göre kötü diyorsun merak ediyorum açıkçası. Abra A5 v15.5 kullanıyorum. Eylül'de 2. yıl dolacak ve gayet memnunum. 3 boyutlu çizim ve oyun oynayarak geçirdiğim 2 senede 1 kere fanlarını temizledim. Sıcaklıklarla ilgili herhangi bir sorun yaşamadım. Harici klavye ve mouse ile kullanıyorum.

Neye göre kötü diyorsun merak ediyorum açıkçası. Abra A5 v15.5 kullanıyorum. Eylül'de 2. yıl dolacak ve gayet memnunum. 3 boyutlu çizim ve oyun oynayarak geçirdiğim 2 senede 1 kere fanlarını temizledim. Sıcaklıklarla ilgili herhangi bir sorun yaşamadım. Harici klavye ve mouse ile kullanıyorum.

Bende A5 v16.6 kullanıyorum ona göre diyorum, kasa kalitesi diye bir şey yok, cihaz fazla ısınıyor. Bu fiyata alınması özellikle saçmalık.

Bu kadar gömülen laptop a göre şaşırtıcı sonuçlar aldım.

Kötü mümkünse iade edin.

Dediğine bir yönden katılıyorum. Eğer 14 gün iade süreci olayı sıkıntısı yoksa Casper ve Monster Abra alınmaz onun yerine Lenovo veya ASUS gibi markaları tercih etmek bir yönden daha iyi olabilir. Daha dün Windows 11 sürücüsünden dolayı anlık ses sürücüm gitti. Isınma olayı da kişi kullandıkça fark ediyor canı sıkılıyor.
v16.7.3 kullanıyorum.

Sıfıra ne alırız?

Yeni konular

Geri
Yukarı