Abra A5 V16.7 nasıldır?

Bütçe
10.000 - 12.000
Hocam vallahi para koymam biraz zor duz hesap anakartta patlar miyiz 6-7 sene gideri yok diyorsunuz yani. Aspire 7 denilen AMD ryzenn APU'lu arkadas kac sene goturur odami 8-9 seneyi gormez. İade alursam onu dudunuyorum bütçem yok hocam aldigim parada anca denk alirim.
6 -7 senede gidebilir, 10 senede gidebilir hocam ben biraz farazi konuştum. Teknolojik bir alet sonuçta. Cihazın alnında kaç sene gideceği yazmıyor ya :D Ama imkanınız yoksa ve alt modele geçecekseniz hiç uğraşmadan bu laptobu kullanmaya devam edin. Sonuçta Performans modu yerine Güç Tasarrufunda kullanıyorsunuz ve max fps kaybınız 3 - 4. Alt modele geçmekten iyidir. Kendinizi bu kadar dara sokmanın anlamı yok.

6 -7 senede gidebilir, 10 senede gidebilir hocam ben biraz farazi konuştum. Teknolojik bir alet sonuçta. Cihazın alnında kaç sene gideceği yazmıyor ya :D Ama imkanınız yoksa ve alt modele geçecekseniz hiç uğraşmadan bu laptobu kullanmaya devam edin. Sonuçta Performans modu yerine Güç Tasarrufunda kullanıyorsunuz ve max fps kaybınız 3 - 4. Alt modele geçmekten iyidir. Kendinizi bu kadar dara sokmanın anlamı yok.
hocam şimdi bu arkadaşların teknik servisleri iyi kötü velhasıl kelam acer espire 7 lenovo idepad 310 gibi en azından gtx 1650 apu sistem beni idare etsin diye sanki bunda grundig kullanıyorum diye söylüyorum :D etmek istiyorum siz hiç statik tetik almama sorunu fişten cekince kapanma yaşadınızmı peki hocam ben bir o bir ısık sızması yüzünden .

Zaten bir daha Monster ürün almayacağım. İyi bir ders oldu bana maalesef :/

8-9 sene götürsünde ne deyimki hocam aslında bende 8880 k biriktirdim kredi kartımdan 2999 TL nakit vardı üstüne ekledim aladım 10350k almaz olaydım Aspire 7 istiyordum AMD Ryzen APU'lu cıktı kırpılmıs hali aklıma bazen ondan en azından sorun yok vs belki de vardır böyle değil 60 Hertz ekranda takıntım yok iş yapsın yine yeter ama işte bakalım illaki gittiğ yere kadar.tr şartlarından 15-20 bin TL laptopa verilmez en az barem bende 10k dolar yüksek olmasa neler alırdım kader. Bunlar benim kendi gorıusum.

Hocam Monster yorumlarda bayağı gömüldüğü için muhtemelen ondan vazgeçtim. İlk linkteki Lenovo Ideapad Gaming 3 fena durmuyor. Sizce onun kusuru var mı? Varsa nelerdir? @Artoria Pendragon.

Hocam Monster yorumlarda bayağı gömüldüğü için muhtemelen ondan vazgeçtim. İlk linkteki Lenovo Ideapad Gaming 3 fena durmuyor. Sizce onun kusuru var mı? Varsa nelerdir? @Artoria Pendragon.
hocam tek kusuru olsa olsa 1650 olmasidir cikabilirseniz 3050li acer daha iyi olabilir
@tomhardy2022 ne oynuyorsunuzda o cihaz oyunlarda 50 derece oluyor? imkansiz buarada Boşdaki derecesi falandir anca o afterburnerlami bakiyorsunuz?
8 - 9 sene bu laptop zor götürür bence. İlk 3 - 4 sene belki sorun çıkarmayabilir ama sonrası için sıkıntılı olur, zaten bir laptopun da 8 - 9 sene götürmesi zor açıkçası bakımları yapılsa bile. Taksitli ürünün iadesi nasıl olur bilmiyorum müşteri hizmetlerini arayıp sorabilirsiniz. Eğer iade edebiliyorsanız ve 1K daha koyabilirseniz Lenovo IdeaPad Gaming 3 15ACH6 Ryzen 5 5600H 8GB DDR4 RTX 3050 Ti GDDR6 4GB 512GB SSD 15.6" FHD 165Hz FreeDos Notebook | ITOPYA bu modeli tavsiye ederim.

Hocam o model adaptör sorunlu ona da hiç bakmayın.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı