Abra A5 v17.1.3 laptopta mavi ekran hatası

İşletim sistemi
Windows 11

AllyHP

Zeptopat
Daha fazla  
İşlemci
i5-11400h
Mavi ekran hatası
Merhaba, yaklaşık 3-4 aydır bu mavi ekran hatasını almaktayım. Monster müşteri hizmetleri ile konuştum ve onlar format atmam gerektiğini önerdiler. DMP dosyasını Drive olarak bıraktım. Dün format attıktan sonra bugün oyuna girdim ve bir anda oyundan mavi ekran ile attı. Aynı mavi ekran hatasını aldım. Biraz çaresiz durumdayım açıkçası çünkü yapabileceğim her şeyi yaptım. NVIDIA GeForce Experience güncellemelerim güncel ve Windows Update de öyle. Monster sürücülerinde "RAID" sürücüsü yüklenmedi fakat hatanın ondan kaynaklandığını da pek sanmıyorum. Windows 11 Pro kullanmaktayım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Olayın formatla ilgisi yok. Monster driverından kaynaklanan bir sorun. Control center kaldırıp daha yeni sürümü tekrar kur düzelmezse alttaki çözümü uygula.

Plyra 15 Haziran 2022
Alıntı başlangıç
Regediti açın.
HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\ControlSet001\Control\Class\{4d36e96b-e325-11ce-bfc1-08002be10318} klasöründe UpperFilters anahtarını sadece kbdclass olacak şekilde değiştirin.

HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\ControlSet001\Control\Class\{4d36e96f-e325-11ce-bfc1-08002be10318}
klasöründe ise UpperFilters anahtarını sadece mouclass olacak şekilde değiştirin.

Daha sonra sistemi yeniden başlatın. Kısa bir açıklama, ilk değişiklik kısayolları yöneten filtre sürücüsünü klavye sürücüsünden kaldırıyor. İkincisi ise fare sürücüsünden kaldırıyor.
Alıntı sonu.
Alıntı yapılan konunun linki : Çözüldü: Monster Abra V17.1 kbdclass.sys mavi ekran hatası

Olayın formatla ilgisi yok. Monster driverından kaynaklanan bir sorun. Control Center kaldırıp daha yeni sürümü tekrar kur düzelmezse alttaki çözümü uygula.

Alıntı yapılan konunun linki: Çözüldü: Monster Abra V17.1 kbdclass.sys mavi ekran hatası

Merhaba, cevabınız için teşekkür ederim. Önermiş olduğunuz 2 öneriyi de denedim fakat sorunu yaşamaya devam ettim. Monster teknik servisine gönderdim ve anakartını değiştiriyor olduklarını söylediler.

Geri
Yukarı