Abra A5 V17.2.1 nasıldır?

Bütçe
20.000₺

mertakgun

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Gaming bir laptop almayi dusunuyorum. Hem oyun icin hem de yazilim programlari icin kullanacagim. Aklimda Monster'in su modeli var sizce nasıl? Eger guzel degilse bu fiyat bandinda baska ne alabilirim?

Ben şuan monster kullanıyorum rtx3050 model olan. Oyunlarda ısınma çok oluyor yani CPU 90 lara GPU 80 lere çıkıyor. Şarjı max 2, 2.5 saat gidiyor. Bence başka markalara bakabilirsiniz.

Monster laptop almayın aldırmayın. Eskiden teknik serviste çalışırdım sürekli monster laptoplar geliyordu. İçerisindeki chipsetler o kadar kötü ki yedek parçası bulunmuyor bozulunca aylarca beklemeniz gerekebiliyor.

Monster laptop almayın aldırmayın. Eskiden teknik serviste çalışırdım sürekli monster laptoplar geliyordu. İçerisindeki chipsetler o kadar kötü ki yedek parçası bulunmuyor bozulunca aylarca beklemeniz gerekebiliyor.

bilgilendirme için teşekkür ederim acaba bana önerebileceğin bir bilgisayar var mı?

Arkadaşlar Gaming bir laptop almayi dusunuyorum. Hem oyun icin hem de yazilim programlari icin kullanacagim. Aklimda Monster'in su modeli var sizce nasıl? Eger guzel degilse bu fiyat bandinda baska ne alabilirim?

Abra kullandım iyiydi ama bendeki GTX 1050 Ti i7 770HQ modeli, idi ısınma yoktu.

Daha önce hiç Acer bilgisayar araştırmadım ve almadım çevremde de kullanan hiç kimse yok kasası nasıldır ekran paneli vs kaliteli midir?

Kasasi aham şaham bir şey değil giris seviye modellerin kasaları benzer oluyor zaten hocam, bir tek panel canlılık olarak düşük sRGB orani %53

Yeni konular

Geri
Yukarı