Abra A5 v17.2 vs GameGaraj Slayer 5XL-3050 Ti vs Dell Gaming G15

Hocam bende PC gelmeden topladım Steam'den oyunları aynı fiyata satılıyor.
Yıllardır konsolda olan birisi için indirimler mucizevi geldi adamlar 20-30 liraya oyun satıyorlar dolar karşılığı 2-3 gerçekten büyük bir şey ya yağ depolar gibi oyun depoladım 😂
Warzone üzerinde deneyebilirsiniz bir de hocam bilgisayarı bayağı zorlayıcı bir oyun.

En iyisini yapmışsınız hocam. Ben de toplayacağım bir ara bitmeden :)
@499337 Forza Horizon 5 High/Ultra 90-100 FPS, Maks. 71 derece.

Vaay düşündüğümden de iyi...

Ofis modunda unutmak 😂🤣

Hayırlı olsun son anda kaptın kasım indirimiyle. Vallahi solar 12.5 olunca. Bir ben kaldım darısı başıma inşallah. Eğer herhamfi bir sorunuz varsa seve seve vevaplarım. Aldığınızda da herhangi bir soru veya sorununuz olursa ben hep yardımcı olmaya çalışırım.

Bilgisayar şimdi geldi hocam Windows 10 yüklemeye çalışıyorum ancak touchpad çalışmıyor şu anda nedense umarım yükleyince çalışır.
Yükelemeyi şu videodaki gibi yapıyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ancak kurulum sırasında kendini yeniden başlatıyor ve kurulum tamamlanmıyor sorun ne olabilir )

Bilgisayar şimdi geldi hocam Windows 10 yüklemeye çalışıyorum ancak touchpad çalışmıyor şu anda nedense umarım yükleyince çalışır.
Yükelemeyi şu videodaki gibi yapıyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Ancak kurulum sırasında kendini yeniden başlatıyor ve kurulum tamamlanmıyor sorun ne olabilir )
Driver yüklü olmadığı için touchpad çalışmıyor.
buna bakın bir de. He birde tam olarak hangi aşamada o hatayı veriyor.
buna bakın bir de. He birde tam olarak hangi aşamada o hatayı veriyor.
Bu ikinci videoda da anlatıyor detaylıca. Onun için YouTube a girin.

buna bakın bir de. He bir de tam olarak hangi aşamada o hatayı veriyor.

Bu ikinci videoda da anlatıyor detaylıca. Onun için YouTube'a girin.

Dalgınlıktan resetledikten sonra USB'yi çıkarmamısım :)
Üç kere üst üste kurdum ancak şimdi halledebildim öncekiler için bir şey yapmam gerek var mı acaba?

Dalgınlıktan resetledikten sonra USB'yi çıkarmamısım :)
Üç kere üst üste kurdum ancak şimdi halledebildim öncekiler için bir şey yapmam gerek var mı acaba?
Yoktur. Nasıl driver yükleyeceğinizi biliyor musunuz? Bu arada zaten yüklü olduğu için tekrar yüklemiştir.O
videoda nasıl driver yükleyeceğiniz de anlatılıyor hocam.

@batiwankenobi Hocam hayırlı uğurlu olsun. Ben de kurarken biraz zorlanmıştım o çalışmıyor bu çalışmıyor diye yavaş yavaş hepsi oturuyor merak etmeyin. Mavi ekran falan da yerseniz korrkmayın :) :) :)
@batiwankenobi Hocam hayırlı uğurlu olsun. Ben de kurarken biraz zorlanmıştım o çalışmıyor bu çalışmıyor diye yavaş yavaş hepsi oturuyor merak etmeyin. Mavi ekran falan da yerseniz korrkmayın :) :) :)

@499337 Hocam size bir şey soracağım, bizim bu V18'ler kendini 70 dereceye sabitliyor olabilir mi acaba? İşlemcisinde böyle bir özellik mi var? Forza gibi bir oyunda çok yüksek ayarlarda 75'i bile görmedik. Ki video kaydı, Chrome sekmesi falan da açıktı. NVIDIA'nın kendi uygulamasından takip ediyorum ısıyı. Hadi uygulama yanlış desek elimle kontrol ediyorum yok ısınmıyor. Isınan bilgisayarı iyi bilirim. Şu an eski bilgisayardan yazıyorum Chrome sekmesinden başlıyor yanmaya :D

Son düzenleme:
@499337
Teşekkür ederim hocam yardımlarınız için hallettim hepsini windows.old klasörünü de sildim sorun kalmadı

@Uzumaki
Dediğiniz gibi hocam halloluyor siz Forza falan denemişken bende ilk etapta RDR2 yüklüyorum performansını bayağı merak ediyorum çünkü ısınma konusunda eğer dediğiniz gibi olursa zaten bayağı şanslıyız ben yine de bir tane notebook soğutucu aldım monitöre bağlı tuttuğum zamanlarda kullanırım diye :)
Bir de SSD olarak hangi model mevcut hocam sizde?
İkinci slota SSD takmak şart bu hafıza neye yetsin :)

@499337 Hocam size bir şey soracağım, bizim bu V18'ler kendini 70 dereceye sabitliyor olabilir mi acaba? İşlemcisinde böyle bir özellik mi var? Forza gibi bir oyunda çok yüksek ayarlarda 75'i bile görmedik. Ki video kaydı, Chrome sekmesi falan da açıktı. NVIDIA'nın kendi uygulamasından takip ediyorum ısıyı. Hadi uygulama yanlış desek elimle kontrol ediyorum yok ısınmıyor. Isınan bilgisayarı iyi bilirim. Şu an eski bilgisayardan yazıyorum Chrome sekmesinden başlıyor yanmaya :D
Hocam valla bende ısınmayı bilirim. Chrome da fanlar roket gibi. Bir gün laptopu havada göreceğim diye korkuyorum🤣. Her neyse. Şimdi v18 serisi genelde o kadar düşük ısı vermez diye biliyordum. Yani Forzada 80 bulur diyordum. Acaba Monster kontrol merkezinden baksanız sizde turbo fan mı açık?(Açıksa hızlıcana fan sesi gelir). Her neyse eğer turbo açık değilse monster bu seride düşündüğümden daha çok kendini geliştirmiş... Ya da sizin Termal Macunu fazla kaçırmışlar hocam😅. ( Şaka bir yana bu seride şaşırmadım düşük ısıya. Aslında işlemci ısınan bir islemciyken monster çok iyi halletmiş işi... )

Hocam vallahi bende ısınmayı bilirim. Chrome da fanlar roket gibi. Bir gün laptopu havada göreceğim diye korkuyorum🤣. Her neyse. Şimdi V18 serisi genelde o kadar düşük ısı vermez diye biliyordum. Yani Forza'da 80 bulur diyordum. Acaba Monster kontrol merkezinden baksanız sizde Turbo fan mı açık?(açıksa hızlıcana fan sesi gelir). Her neyse eğer Turbo açık değilse Monster bu seride düşündüğümden daha çok kendini geliştirmiş... Ya da sizin termal macunu fazla kaçırmışlar hocam😅. ( şaka bir yana bu seride şaşırmadım düşük ısıya. Aslında işlemci ısınan bir islemciyken Monster çok iyi halletmiş işi... )

Isınma olarak kaç dereceye kadar normal acaba daha önce oyuncu laptopu kullanmadım da hatta uyku modunda indirme yok galiba konsolda vardı bu çok garibime gitti
Birde hocam yanında Norton 360 for gamers verdiler 1 yıl üyelik ile yükledim kullanmamı tavsiye eder misiniz acaba?

Geri
Yukarı