Abra A5 v18.2.3 vs Abra A7 v11.4.3

muptekel

Picopat
Daha fazla  
İyi günler,

https://www.hepsiburada.com/monster...a=Monster+Notebook&url_src=and-product-detail

Arada 150-200 TL fark var. Bugün sipariş edeceğim sizce hangisi daha iyi? A7'de ekran büyük, ekran kartı Ti değil. Diğerinde ekran küçük, ekran kartı Ti ve ikisinin de kasa kalitesi hakkında yorum yaparsanız sevinirim. Teşekkürler.

İyi günler,

https://www.hepsiburada.com/monster...a=Monster+Notebook&url_src=and-product-detail

Arada 150-200 TL fark var. Bugün sipariş edeceğim sizce hangisi daha iyi? A7'de ekran büyük, ekran kartı Ti değil. Diğerinde ekran küçük, ekran kartı Ti ve ikisinin de kasa kalitesi hakkında yorum yaparsanız sevinirim. Teşekkürler.

Bence önemli olan performans görüntü sonraki iş gerisi size kalmış.

Aslında çok güçlü oyun ya da program kullanmayacağım valo lol cs go falan çok aşırı fark eder mi Ti olması?
İlk attığınız almanız mantıklı olur.
Çok fark ediyor mu ti ya da olmaması güçlü oyun oynamayacağım hem ekran büyük olursa film dizi izlemesi ya da fps oyunları rahat olur diye düşündüm. Ayrıca kasalar ikisinin de iyi mi tongfangmi acaba ?
Kasa kalitesi hakkında fikriniz var mı acaba ? Yahut a5 ile a7 arasında belli bi donanımsal yazılımsal fark mevcut mu biliyor musunuz

Aslında çok güçlü oyun ya da program kullanmayacağım valo lol cs go falan çok aşırı fark eder mi Ti olması?

Çok fark ediyor mu ti ya da olmaması güçlü oyun oynamayacağım hem ekran büyük olursa film dizi izlemesi ya da fps oyunları rahat olur diye düşündüm. Ayrıca kasalar ikisinin de iyi mi tongfangmi acaba ?
Hocam ilk attığınız tongfang kasa var diye biliyorum diğer clevo kasa yani pek kaliteli değil.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam ilk attığınız tongfang kasa var diye biliyorum diğer clevo kasa yani pek kaliteli değil.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Videoyu izlemiştim en baba oyunda 12 13 fps kaybı oluyor çok farketmeyeceğim bir kayıp gibi. Tek düşüncem a5 vs a7 fark var mı ve ikisinin de kasasına tongfang dediler aynı mı acaba kullanan bulamadım forumda

Videoyu izlemiştim en baba oyunda 12 13 fps kaybı oluyor çok farketmeyeceğim bir kayıp gibi. Tek düşüncem a5 vs a7 fark var mı ve ikisinin de kasasına tongfang dediler aynı mı acaba kullanan bulamadım forumda
Hocam a5 vs a7 arasında fark sadece ekran farkı var onun dışında ilk attığınız ekran kartı daha iyi.

Aslında çok güçlü oyun ya da program kullanmayacağım Valorant LoL CS:GO falan çok aşırı fark eder mi Ti olması?

Çok fark ediyor mu Ti ya da olmaması güçlü oyun oynamayacağım hem ekran büyük olursa film dizi izlemesi ya da FPS oyunları rahat olur diye düşündüm. Ayrıca kasalar ikisinin de iyi mi tongfangmi acaba?

Kasa kalitesi hakkında fikriniz var mı acaba? Yahut A5 ile A7 arasında belli bir donanımsal yazılımsal fark mevcut mu biliyor musunuz?

Bence ilk attığınızı alın gayet güzel bir sistem (Ti olan)

Yeni konular

Geri
Yukarı