Abra A5 v18.2.3 vs Abra A7 v11.4.3

Eğer ki sürekli yanınızda taşıyacaksınız A5 alın. Hem taşıması kolay olur hem de daha performanslı olur.

İyi günler,

https://www.hepsiburada.com/monster...a=Monster+Notebook&url_src=and-product-detail

Arada 150-200 TL fark var. Bugün sipariş edeceğim sizce hangisi daha iyi? A7'de ekran büyük, ekran kartı Ti değil. Diğerinde ekran küçük, ekran kartı Ti ve ikisinin de kasa kalitesi hakkında yorum yaparsanız sevinirim. Teşekkürler.

İkisi arasında kalmış ve A7 11.4 tercih etmiş birisi olarak, A7 11.4 tercih ederdim. 17 inç oyununuza zevk katıyor.

Hocam ? @Radeon RX 5500M
Abea A7 v11.4.3 17.3" RTX3050 aldım. Teşekkürler sipariş verdim hepsiburadadan. Umarım sorunsuz teslim edilir, gelince hangi kontrolleri yapmam lazım laptopa bilgilendiren olursa sevinirim.

Son düzenleme:
Vallahi sizden bu cevap geldiğine göre A7 sipariş edeceğim gibi hocam kasa kaliteli mi peki bir de MUX muhabbeti nasıl memnun musunuz cihazdan teşekkürler

MUX yok maalesef hocam, kasa ise idare eder. Entry-level olduğunu belli eden cinsten. Çok bir beklentiniz olmasın. Laptopu arkadaşıma aldım, kendisi memnun şimdilik.

Hocam A7 11.4 tonfang kasamı var?

Evet, tongfang GM7tger.

Hocam? @Radeon RX 5500M
Abea A7 v11.4. 3 17.3" RTX3050 aldım. Teşekkürler sipariş verdim Hepsiburada'dan. Umarım sorunsuz teslim edilir, gelince hangi kontrolleri yapmam lazım laptopa bilgilendiren olursa sevinirim.

Hayırlı olsun hocam, timespy ve 3DMark testleri yapmanız yeterlidir.

MUX yok maalesef hocam, kasa ise idare eder. Entry-level olduğunu belli eden cinsten. Çok bir beklentiniz olmasın. Laptopu arkadaşıma aldım, kendisi memnun şimdilik.

Evet, tongfang GM7tger.

Hayırlı olsun hocam, timespy ve 3DMark testleri yapmanız yeterlidir.
Monster tüm modellerde var diye duymuştum ama efsaneymiş sanırım mux. Teşekkür ederim performans problemi yaşamam heralde. Bilgilendirme için sağ olun tahmini teslimat 14 Aralık görünüyor gelince testleri yapıp atarım.

Geri
Yukarı