Abra A5 v18.2 Battlefield 1'de düşük performans veriyor

BIOS güncellemesi hariç diğer ayarları yapmıştım. Yarın Monster destek merkeziyle bu konuda iletişime geçeyim. Durumu yazarım teşekkür ederim.

BIOS sürümümün güncel olduğunu teyit ettim.
Arkadaşlar yardım edebilecek yok mu lütfen yeni PC aldım ve düşük GPU kullanımından muzdaribim.
Hocam occt testi yaparmısınız
Hocam occt testi yaparmısınız
Occt indirip 3d sekmesine girin ordan 10dk test yapın ve sonuçları gözlemleyin.

Hocam OCCT testi yapar mısınız?

OCCT indirip 3D sekmesine girin oradan 10dk test yapın ve sonuçları gözlemleyin.

Hocam sorunumu çözdüm. Çözmek için NVIDIA denetim masasında önceden oluşturulmuş sanal gerçeklik... Ayarını 3D uygulama ayarlarını kullan şeklinde işaretledim. Şimdi Ultra'da 70-80 FPS alıyorum ve CPU kullanımım yüzde 60'ın altına düşmüyor. Teşekkür ederim.

Hocam sorunumu çözdüm. Çözmek için NVIDIA denetim masasında önceden oluşturulmuş sanal gerçeklik... Ayarını 3D uygulama ayarlarını kullan şeklinde işaretledim. Şimdi Ultra'da 70-80 FPS alıyorum ve CPU kullanımım yüzde 60'ın altına düşmüyor. Teşekkür ederim.
Hocam gpu kullanımı nasıl bizim için önemli olan gpu kullanımı

O ayar tam olarak nerede söyler misiniz ben de aynı sorunu yaşıyorum da.

O ayar tam olarak nerede söyler misiniz ben de aynı sorunu yaşıyorum da.

NVIDIA kontrol paneline girin. Uygulama ayarlarından BF1'i seçiniz. Orada en alttan ikinci, önceden oluşturulmuş sanal gerçeklik... Diyor onu 3D uygulama ayarlarını kullan şeklinde seçiniz. Geç döndüğüm için özür dilerim. İyi günler.

Yeni konular

Geri
Yukarı