Abra A5 v19.2 alınır mı?

Senin kötü anıların var veya kötü şeyler duydun diye markayı kötüleme Monster fanı değilim ama kronik bir şey olmadan veya sadece bir modele masus olan bir sorunu direkt markaya atmak iyi değil.
Gayet de markada sorun var. Tongfang kasa övüyorsunuz bu tarz konularda ama konulara baktığımda Tongfang kasaların da sorun çıkarttığını görüyorum ben. O konulara hiç uğramıyor sizin gibiler. Neden bilmem... :D

Laptop almayı düşünüyorum Monster Abra A5 v.19.2 alınır mı? 1, 2, 3, 4 yıl kullanım için oyun oynayacağım FiveM falan genelde bir evde durmuyorum ondan 2 evimiz var genelde oradan oraya masaüstü alamam. Monster'ın bu bilgisayarını kullanan var mı ısınma yapıyor mu fazla?
Biraz geç oldu belki laptop aldınız ama en azından düşünen arkadaşlara yardımcı olayım, bu modeli yaklaşık 6 aydır kullanıyorum ben de başta lenovo kullanıcısı olarak monsterdan şüpheliydim çünkü herkes fazla kötü yorum yapıyordu almışken msi veya asus alayım kafam rahat etsin düşüncesiyle baktım her zaman fakat fiyatlardan dolayı bu modeli tercih ettim. 6 Ayın sonunda şunu söyleyebilirim performans konusunda gayet memnunum 95 watt ekran kartı içermesi önemli bir artı bazı modellerde 60 watt a kadar düşebiliyor firmalar onlardan kaçın ve ısınma problemi yaşamadım rdr2 ve squad gibi büyük oyunlarda ekran kartım 65-70 işlemcim ise max 75-78 civarlarını gördü fanlar gayet iyi soğutuyor. Klavyenin hissiyatı fena değil keyifli, laptop genel olarak şık ve ince bir tasarıma sahip her yerinden ışık fırlamıyor yalnızca klavyesinde gece güzel görünmesini sağlayan rgb aydınlatmaya sahip, kasada kullanılan malzeme büyük markalara göre hissiyat anlamında biraz geride kalıyor eliniz plastiğin üzerindeyken evet bu çok iyi bi malzeme diyemiyorsunuz, eksi olarak ise coilwhine'ı sayabilirim cihaz yüksek performansa çıkınca cızırtı sesi artıyor her ne kadar fan sesi örtse de ama bu çoğu marka ve cihazda olduğu için monstera yıkamayız sanırım. Yani özet olarak ben bu laptopu 6 ay boyunca günde 10 saate yakın açık bırakarak ve bu 10 saatin 3-4 saatini aktif oyun oynayarak kullandım ve herhangi bir performans ısınma problemi ile karşılaşmadım monsterin eski modellerini bilmem fakat bu cihaz tongfang kasa olmasından dolayı günümüz ekonomisinde öğrencilik ve oyun için kullanılabilecek gayet iyi laptop tercihleri arasında yer alıyor.
Bazı oyunlar ve fps değerleri

Red dead redemption: Ultra/Yüksek - Dlss off - 70 Fps
Valorant: Düşük - 180-220 Fps
Ets2: Orta/Yüksek - 150 Fps
Squad: Yüksek - 60 Fps
Forza Horizon: Yüksek - 90 Fps
Battlefield 1 : Medium - 100 Fps

Geri
Yukarı