Monster Abra A5 V19.2 alınır mı?

Hocam sorun da orada. Başka alternatif bakmamak. Huyumuz sanırsam bende de aynı durumdu başta. Şirkette herkeste Monster var. Sorun yaşama sayısıda bir hayli var. Artık servis yerine kendim halletme kararı aldım. Bazı servislerindeki çalışanlar işini pek iyi yapmıyor maalesef. Ürünü yük altına soktuğunuzda ulaşmış olduğu sıcaklıklar pek hoş olmuyor Monster'da. Şu an benimle beraber çalışan arkadaşta ısınmadan muzdarip aynı benim gibi. Lenovo'ya geçtiğim günden beri gayet memnunum. Cihaz yük altında değilken 70 derecelerde seyretmekteydi.

Hocam başka cihazda mı gördünüz o sıcaklık değerini bu cihazda mı gördünüz? Bu cihazda ısınma sorunu yok. Bu cihaz ise kaç ay kullanım sonrası bu kadar sıcaklığa ulaştı? Her markanın bütün modelleri mükemmel değildir. Bu arada cihazı savunmak gibi bir amacım yok yanlış anlamayın sadece elimde olan cihazla ilgili bilgi almak için soruyorum. Kaç ay kullanım sonrası 70°lere çıktığını.

Hocam başka cihazda mı gördünüz o sıcaklık değerini bu cihazda mı gördünüz? Bu cihazda ısınma sorunu yok. Bu cihaz ise kaç ay kullanım sonrası bu kadar sıcaklığa ulaştı? Her markanın bütün modelleri mükemmel değildir. Bu arada cihazı savunmak gibi bir amacım yok yanlış anlamayın sadece elimde olan cihazla ilgili bilgi almak için soruyorum. Kaç ay kullanım sonrası 70°lere çıktığını.
Hocam monster'ın son 2 senede cıkardığı abra serilerinin Gtx serisinden rtx ine kadar kullandım. Yüksek bir oranda maalesef ısınma problemi yaşıyor. Kullandıkları termal macun keza çok kaliteli değil. O da etki ediyor. Malzeme kalitesi olarak zaten rezalet kusura bakmayın ama bu şirketteki cihazların menteşeleri hep bir problemli halde. Ve bendeki cihazın ekran paneli açılmaya başlamıştı :D

Yeni konular

Geri
Yukarı