Abra A5 V9.2.2 vs Abra A5 V10.3.3

İki model arasında oyun performansı açısından çok bi fark olacağını zannetmiyorum. PUBG nin eski sürümlerinde 8 GB ramle ilgili sorunlar vardı sanırım oyun fazla ram kullanıyor dolayısıyla 9.2.2 yi önerirdim. 1050ti ise genel olarak düşük ayarlarda 1080p çözünürlükte 60 fps in üzerinde seyrediyor. İki model arasındaki tek performans etkileyecek faktor ram miktarı. Bunun yanı sıra farklı kasaya sahipler. 10.3.3 biraz daha kalın ama port açısından zengin. 9.2.2 modeli ise birazcık daha ince bi tasarıma sahip.
9.2.2 modelini öneririm mekanik klavyeye ihtiyacım yok diyorsan.

İki model arasında oyun performansı açısından çok bi fark olacağını zannetmiyorum. PUBG nin eski sürümlerinde 8 GB ramle ilgili sorunlar vardı sanırım oyun fazla ram kullanıyor dolayısıyla 9.2.2 yi önerirdim. 1050ti ise genel olarak düşük ayarlarda 1080p çözünürlükte 60 fps in üzerinde seyrediyor. İki model arasındaki tek performans etkileyecek faktor ram miktarı. Bunun yanı sıra farklı kasaya sahipler. 10.3.3 biraz daha kalın ama port açısından zengin. 9.2.2 modeli ise birazcık daha ince bi tasarıma sahip.
9.2.2 modelini öneririm mekanik klavyeye ihtiyacım yok diyorsan.
Teşekkürler

Pubg düşük ayarlarda 1050ti ile 60fps den fazla alır. Bende t5 v4.3 var gtx 970m le ayarların yarısı yüksek yarısı orta ortalama 65 70fps alıyorum

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı