Abra A7 v11.1 için RAM önerisi

SheIby

Centipat
Daha fazla  
Öncelikle herkese merhaba. Abra A7 v11.1 bilgisayarını kullanıyorum. RAM yükseltmesi yapmak istiyorum ancak CL değerleri uyumsuz bir RAM almak istemiyorum. Düşündüğüm RAM'ler: Fury Impcat, HI-Level. Başka güvenilir satıcılardan öneri yapabilirsiniz. CPU-Z Bilgileri:

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    20,2 KB · Görüntüleme: 42
Attığınız RAM'leri alabilirsiniz. Muhtemelen sorun olmaz. Olursa da iade edilir.

Ek olarak SPD paylaştığınız için teşekkürler. Çooğu kişi paylaşayıp süreci uzatıyor.

Ek olarak Hİ-Level alınmaz.

Son düzenleme:
Öncelikle herkese merhaba. Abra A7 v11.1 bilgisayarını kullanıyorum. RAM yükseltmesi yapmak istiyorum ancak CL değerleri uyumsuz bir RAM almak istemiyorum. Düşündüğüm RAM'ler: Fury Impcat, HI-Level. Başka güvenilir satıcılardan öneri yapabilirsiniz. CPU-Z Bilgileri:
Laptopundaki Adata'da dandik spectek üretimi RAM var aynısından bulup alsanda uyumsuzluk yapabilir o yüzden bütçen varsa o RAM'i söküp 2 tane RAM almanı öneririm.

Buradaki Samsung üretimi Bigboy markasını öneririm.

Laptopundaki Adata'da dandik spectek üretimi RAM var aynısından bulup alsanda uyumsuzluk yapabilir o yüzden bütçen varsa o RAM'i söküp 2 tane RAM almanı öneririm.

Samsung üretimi değil. Çipi Samsung.

2*16 ram yapmak istiyorum. Öneri yaparsanız memnun olurum.

Fury modeli uyumlu değil tek kanal Hi-Level almak yerine çift kanal almak daha mantıklı o yüzden bu modeli öneririm.

Konuda 8 GB RAM atmışım özür dilerim. Şu anda 2*8 RAM kullanıyorum. İkisini de çıkarıp Total'de 32 GB RAM'e geçmek istiyorum.

2*16 ram yapmak istiyorum. Öneri yaparsanız memnun olurum.

Konuda 8 GB RAM atmışım özür dilerim. Şu anda 2*8 RAM kullanıyorum. İkisini de çıkarıp Total'de 32 GB RAM'e geçmek istiyorum.

Bunlar 3200 MHz. Herhangi bir sorun çıkarmaz mı?

CL değeri eşit olanı almak daha sağlıklı olur o yüzden Apacer öneririm.

Geri
Yukarı