Abra A7 V12.1 VS Excalibur G770

gonzlaeess

Centipat

Monster al bence servisi harika ömür boyu bakım fan bakımı falanda yapılıyor hem de gerçekten harika performans verir size bende Abra kullanıyorum hala memnunum 2. yılına gircek.

Her oyunu kaldırır mı ve illa macun falan temizletmem mi gerekiyor.

1650 Ti olduğu için mi :d.

Hayır kardeşim 6 ayda bir macun temizletsen olur ama 1 yılı geçmesin sürekli oyun oynayacaksan.

1650 güzel ekran kartı işlemcide yeterli benim de bellek 8'di 16 yaptım sizde ilerleyen zamanlarda 16 yaparsanız sistem harika olur.

Çok teşekkür ederim ücretli mi yapıyorlar değişimi.

Onunla ilgili tam bilgim yok ama arayıp sorabilirsiniz çok pahallıyada yapmazlar zaten.

Aramızda GTX 1050 i5 8300H Monster sistemim var 2 yıldır macun yapmıyorum gayet iyi oyunlarda hiç sıkıntım yok şu an ama en kısa zamanda yapacağım.

Bu arada şimdi araştırdım ücretsizmiş.

Onunla ilgili tam bilgim yok ama arayıp sorabilirsiniz çok pahallıya da yapmazlar zaten.

Aramızda GTX 1050 i5 8300H Monster sistemim var 2 yıldır macun yapmıyorum gayet iyi oyunlarda hiç sıkıntım yok şu an ama en kısa zamanda yapacağım.

Teşekkürler, iyiymiş sizinki de ve araştırdığınız içinde sağ olun :)
Onunla ilgili tam bilgim yok ama arayıp sorabilirsiniz çok pahallıyada yapmazlar zaten.

Ve şey bu ikisinden hangisidir birinin ekranı büyük birinin ekran akrı daha iyi

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı