Abra A7 v12.2 17, 3 alınır mı?

Monster sorun yaşayacağın bir firma değildir. Anında ürün değişimi iadesi kabul ediyorlar destekleri çok ilgili. Garanti konusuna tam hakim değilim ama, temiz kullanımda uzun süreli bir performans alırsınız.
Ek olarak laptopların performansı masaüstü bilgisayarlar kadar iyi değildir örnek olarak 1650ti kartının gücünü tam olarak alamazsınız.

Monster=Çöp. Başka firmalara (MSI, ASUS, Lenovo) yönelmeni tavsiye ederim. Çok şikayet var Monster ile ilgili. Hele ki uzun süre kullanmayı planlıyorsan bulaşma derim.

@BuraQ84 Bizzat tecrübe etme şansım olmadı ama yakınımdakiler ve forumlardan gördüğüm kadarıyla baş belası, sorunlarla dolu laptopları yetmezmiş gibi müşterilerine değer vermeyen bir firma olduklarını gördüm.

@BuraQ84 Bizzat tecrübe etme şansım olmadı ama yakınımdakiler ve forumlardan gördüğüm kadarıyla baş belası, sorunlarla dolu laptopları yetmezmiş gibi müşterilerine değer vermeyen bir firma olduklarını gördüm.

Bir üstteki üye destekleri çok iyi, sorun yaşamazsınız derken sizin yorumda Monster=Çöp olmuş. :)

Kişisel satın alma deneyimim ;
- Her türlü soruya telefonda anında, mail ile bir kaç saat içerisinde cevap veriyorlar.
- Müşteri hizmetlerini arayınca beklemiyorsunuz, muhatap var.
- Haftaiçi belirli günlerde Zoom üzerinden yayınları var ve her türlü soruyu cevaplayan uzmanları var.
- Ömür boyu ücretsiz bakım imkanı var.
- İstediğiniz modeli ihtiyacınıza göre yükseltme yapıp alma imkanı var.
- Tüm modellerin güncel sürücü ve desteklerini sitelerinde bulabiliyorum.
- Teknik servisi arayıp anlık yapamadığım bazı şeylerin çözümünü öğrenebiliyorum. (Örnek; Bazı BIOS ayarları ya da SSD RAID yapmak gibi)

Henüz kısa süreli kullanım ve yaklaşık 1 hafta civarı süren karar verme ve satın alma döneminde 1 tane olumsuzlukla karşılaştım o da Aras Kargo ile çalışıyor olmaları. Kısa süre sonra bunu da değiştireceklerini söylediler.
Toplam 2 haftalık bu süreç ve deneyimim sonrasında ben sizin gibi Monster=Çöp diyemeyeceğim. :)

Özellikle laptop PC mi arıyorsun?

Maalesef evet

Monster sorun yaşayacağın bir firma değildir. Anında ürün değişimi iadesi kabul ediyorlar destekleri çok ilgili. Garanti konusuna tam hakim değilim ama, temiz kullanımda uzun süreli bir performans alırsınız.
Ek olarak laptopların performansı masaüstü bilgisayarlar kadar iyi değildir örnek olarak 1650 Ti kartının gücünü tam olarak alamazsınız.

Masaüstü performansını alamayacağımın farkındayım. İnternette bakınca bir sizin gibi olumlu yorum yapanlar var bir de altta olduğu gibi sakın bulaşma diyenler ondan dolayı çok arada kaldım acaba ASUS'un yeni modellerine yönelmeli miyim diye

Son düzenleme:
monster kraldır gerisi yalandır zaten başka düzgün satan marka yo msı fazla pahalı casper stok yok lenova beleş monster abra a7 v12.2 al 16 gb ram yap gta 5 150 fps 17 inç ekran 144hz

Yeni konular

Geri
Yukarı