Abra A7 v13.2 açılmıyor

Yusufuk

Hectopat
Daha fazla  
Laptop şarjda iken son 1 haftadır açılmıyor. Klavye ışıkları ve fanlar çalışmaya başlıyor ancak ekran asla gelmiyor. Yazılımsal problem sandım temiz kurulum yapmama rağmen devam etti. Sizce neden buna sebebiyet veriyor olabilir? İşim gereği laptopu da verip laptopsuz kalamam. Tamir vs istemiyorum sizce değişim yaparlar mı?

Ek bilgiler: Laptop ocak ayının 14'ünde satın alındı.
Özellikler: i5 11400h, RTX3050 Ti 4 GB, 8+8 GB RAM, 1TB M.2 SSD.

Evinde boş bir monitör varsa veya televizyon eski ona bağla HDMI ile. Benim laptop umunda ekranı bozuk ben televizyonu duvara monte ettim aparatlarla şu an HDMI ile bağlanmış şekilde kullanıyorum.

Ekran ile denedim olmadı. Servise verdim bugün. Umarım sorunu çözerler. Haber edeceğim servis kalitesinden tekrar.

Kuvvetle muhtemel statik elektriklenme problemi yaşıyorsunuz. Aynı serinin a7 v13.1 modelini yaklaşık 6 ay kullanmış biri olarak statik elek. problemi yüzünden iade etmiştim. Muhtemelen 1 hafta içinde sizi arayıp anakartınızı değiştirdik gelin alın diyecekler ya da bios güncellemesi yapacaklar. Yine kuvvetle muhtemel aynı sorunlar tekrar oluşacak. Kısaca hocam cihazınızı tamir ettirmeden önce keşke iade istediğinizi belirtseydiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı