Monster Abra A7 V13.2 BIOS Güncelleme

Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Mevcut konulara baktım lakin benimkine benzeyen bulamadım.
Ekran görüntüsü bu şekilde birkaç exe dosyası var muhtemelen TFB ile başlayan lakin işimi şansa bırakmak istemedim.
Öncelikle BIOS ekranına gidip birkaç ayarı devre dışı bırakmam gerekiyor mu ve neler yapmam gerekiyor?
Şimdiden teşekkürler.

bios.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Kanka dün attım mail hala dönecekler maile oyunlarda 30 40W çekiyor ekran kartı deli olacağım Allah kahretsin gittim nereden bulaştım aga Monster'a ya

Şikayet vara git şikayet aç pat diye gelirler mailden de yollarlar. 1 2 haftaya Ankaraya gideceğim zaten bayiyi basacağım dellendirdiler beni

Mevcut konulara baktım lakin benimkine benzeyen bulamadım.
Ekran görüntüsü bu şekilde birkaç exe dosyası var muhtemelen tfb ile başlayan lakin işimi şansa bırakmak istemedim.
Öncelikle BIOS ekranına gidip birkaç ayarı devre dışı bırakmam gerekiyor mu ve neler yapmam gerekiyor?
Şimdiden teşekkürler.

Eki Görüntüle 1465853

Hocam ben de Abra A7 13.2 kullanıcısıyım aynı dosyaları bugün bana da gönderdiler. BIOS'u güncellediniz mi? Güncellediyseniz nasıl yaptınız? Yardımcı olabilir misiniz?

Hocam ben de Abra A7 13.2 kullanıcısıyım aynı dosyaları bugün bana da gönderdiler. BIOS'u güncellediniz mi? Güncellediyseniz nasıl yaptınız? Yardımcı olabilir misiniz?
Selamlar hocam öncelikle, kusura bakmayın bilgi sahibi değilim çünkü direkt servise götürdüm ve öyle güncellettim.

Yeni konular

Geri
Yukarı