Abra A7 v14.2.5 nasıldır?

xMithrandir

Kilopat
Yer
Düzce
Arkadaşlar başlıkta belirttiğim üzere bu modeli kullanan var mı? Bugün 19.000TL fiyat etiketi ile bu ürünü satın aldım. Normal fiyattan ucuza aldığımı düşünüyorum. Kullanan var ise hangi işletim sistemini yüklemek lazım. Windows 10 mu, Windows 11 mi? Hangi işletim sistemi daha stabildir? Bunun haricinde Monster kullanıp sorun yaşayanız var mı?

Dosya Ekleri

• Screenshot_2022-11-25-21-58-48-240_trendyol.com.jpg
    Screenshot_2022-11-25-21-58-48-240_trendyol.com.jpg
    49,6 KB · Görüntüleme: 40
  • Screenshot_2022-11-25-21-59-03-076_trendyol.com.jpg
    Screenshot_2022-11-25-21-59-03-076_trendyol.com.jpg
    49,2 KB · Görüntüleme: 30
  • Screenshot_2022-11-25-21-59-21-503_trendyol.com.jpg
    Screenshot_2022-11-25-21-59-21-503_trendyol.com.jpg
    46,5 KB · Görüntüleme: 38
Arkadaşlar başlıkta belirttiğim üzere bu modeli kullanan var mı? Bugün 19.000TL fiyat etiketi ile bu ürünü satın aldım. Normal fiyattan ucuza aldığımı düşünüyorum. Kullanan var ise hangi işletim sistemini yüklemek lazım. Windows 10 mu, Windows 11 mi? Hangi işletim sistemi daha stabildir? Bunun haricinde Monster kullanıp sorun yaşayanız var mı?
Monster'da uzun bir süreden sonra ( birkaç yıl+2,5 ) ısınma sorunu oluyor sanırım 2 kere Monster laptop aldı arkadaş.

Laptop iyi bir donanıma sahip. Windows 11 yükleyebilirsiniz. Hayırlı olsun , kötü yorumları dikkate almayın :).

Geçmiş olsun. İnşallah 2 aya bozuldu diye konu açtığını görmeyiz. İçindeki önemli bilgileri sürekli yedeklemeyi unutma çünkü SSD'leri güven vermiyor.
Daha önce monster kullandınız mı ? Tecrübe ettiğiniz bir durum var mı ? Şuan moralim bozuldu açıkçası umarım böyle bir durum ile karşılaşmam

Clevo kasa sanırsam, ısınma sorunu var ve stabil çalışmayabiliyor.
Farklılıkları hakkında bilgim yok fakat araştırdığım kadarıyla soğutma sistemi iyi olarak gördüm.

Daha önce Monster kullandınız mı? Tecrübe ettiğiniz bir durum var mı? Şu an moralim bozuldu açıkçası umarım böyle bir durum ile karşılaşmam.

Farklılıkları hakkında bilgim yok fakat araştırdığım kadarıyla soğutma sistemi iyi olarak gördüm.

Hocam ben şu an kullanıyorum Abra a5v13.1 modelini tongfang kasa olduğu için kronik sorunu yok sizinkide tongfang galiba kapakta yeşil çizgiler yok ama emin olamadım.

Tongfang kasa bu ki Monster diye bir süre sonra ısınma sorunu çıkaracak diye bir şey de yok, zamanı geldiğinde bakımını yaparsanız gittiği kadar kullanırsınız güzel model hayırlı olsun.

Geri
Yukarı