Monster Abra A7 V7.3.2 nasıldır?

Abra A7 V7.3.2 17.3

• Almalısın

Oy: 8 66,7%
  • Almamalısın

Oy: 4 33,3%

• Oy verenlerin toplamı
    12
Hdd ve Ssd arasında ciddi bir fark yok diye düşünüyorum. 1 Tb gerçekten iyi bir depolama alanı. Ssd de 246 Gb sanırım tam olarak hatırlamıyorum. Sonra herhangi birini yükletmek için para harcayacağımı düşünmüyorum. Peki size göre ikisi arasında ciddi bir fark var mı?
Bazı oyunların yükleme ekranları epeyce uzun sürebiliyor. Yine aynı şekilde bir dosyaya ulaşmak istediğin zaman SSD çok daha hızlı tepki veriyor. Ben en son bilgisayarımda SSD kullanmaya başladım. Hız farkı çok net hissediliyor. Ama şart mı SSD dersen olursa iyi olur, olmazsa da bir şekilde olur yani.

Bazı oyunların yükleme ekranları epeyce uzun sürebiliyor. Yine aynı şekilde bir dosyaya ulaşmak istediğin zaman SSD çok daha hızlı tepki veriyor. Ben en son bilgisayarımda SSD kullanmaya başladım. Hız farkı çok net hissediliyor. Ama şart mı SSD dersen olursa iyi olur, olmazsa da bir şekilde olur yani.

Pekala çok teşekkür ederim.

Pekala çok teşekkür ederim.
Kesinlikle ama kesinlikle SSD'siz PC almayın. Özellikle laptoplarda genellikle sıcak havalarda HDD'de donma, kasma yaşanabiliyor. Ayrıca Windows HDD'nin %100'ünü kullanıyor(en azından benim laptopumda öyleydi) yani kesinlikle SSD almalısınız. Pişman olmazsınız.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı