Abra V16.6 LoL performansı düşük

EmirTasx

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Monster Abra V16.6 bilgisayar aldım. İçinde GTX 1650 Ti mevcut ve 8 GB 2999 MHz civarı bir RAM mevcut. Oyun olarak sadece LoL oynuyorum. LoL'de 90-140 FPS arası alıyor orta ayarlarda. Bu anormal bir durum değil mi? Ne yapmam gerek?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba. Monster Abra v16.6 bilgisayar aldım. İçinde GTX 1650 Ti mevcut ve 8 GB 2999 MHz civarı bir RAM mevcut. Oyun olarak sadece LoL oynuyorum. LoL'de 90-140 FPS arası alıyor orta ayarlarda. Bu anormal bir durum değil mi? Ne yapmam gerek?

Cihazımızda MUX olmadığı için rekabetçi oyunlarda performans düşük. Bir monitöre bağlamak veya çift kanal RAM yapmak durumu düzeltir. Bende 6.3 kullanıyorum. Düzeltiyorum MUX olmadığı için çoğu oyunda performans düşük. Çift kanal RAM çözüyor sorunu.

Cihazımızda MUX olmadığı için rekabetçi oyunlarda performans düşük. Bir monitöre bağlamak veya çift kanal RAM yapmak durumu düzeltir. Bende 6.3 kullanıyorum. Düzeltiyorum MUX olmadığı için çoğu oyunda performans düşük. Çift kanal RAM çözüyor sorunu.
Dostum o kadar para veriyoruz daha yüksek FPS de oynamak için bir de RAM parası mı vericeğiz yok mu pratik çözümü?

Artı -1 Eksi
Dostum o kadar para veriyoruz daha yüksek FPS de oynamak için bir de RAM parası mı vericeğiz yok mu pratik çözümü?
O kadar para veriyoruz dediğimiz cihaz maalesef giriş seviyesi. Türkiye'de yaşıyoruz. RAM veya monitör ile çözebilirsiniz sorunu.

Yeni konular

Geri
Yukarı