Çözüldü AC Brotherhood Altair zırhı bırakılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

RSBRS

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Oyunda yeni Save açtım ve başlar başlamaz. Altair zırhını giydim şimdi sonlarındayım ve zırhı bırakamıyorum lanet kostümden kurtulamıyorum. Ancak envanterde bulunan altair cübbesi ve floransa kıyafetini giyebiliyorum. Ama ben beyaz suikastçı kıyafetini giymek istiyorum. Terzide yeni kıyafet alınca da gitmiyor. Bu kostüm nasıl değiştirebilirim?
Not: Oyun orijinal.

Çözüm
Oyunda yeni Save açtım ve başlar başlamaz. Altair zırhını giydim şimdi sonlarındayım ve zırhı bırakamıyorum lanet kostümden kurtulamıyorum. Ancak envanterde bulunan altair cübbesi ve floransa kıyafetini giyebiliyorum. Ama ben beyaz suikastçi kıyafetini giymek istiyorum. Terzide yeni kıyafet alınca da gitmiyor. Bu kostüm nasıl değiştirebilirim?

Dostum merhaba, ben de oynarken aynı sorunla karşılaştım, altair zırhını nasıl giydiksek aynı şekilde zırhın üzerine gelerek CTRL yaptığın zaman zırhı bırakıyor. Çok basit ama oyun dinamiği açısından karmaşık yapmışlar.
Oyunda yeni Save açtım ve başlar başlamaz. Altair zırhını giydim şimdi sonlarındayım ve zırhı bırakamıyorum lanet kostümden kurtulamıyorum. Ancak envanterde bulunan altair cübbesi ve floransa kıyafetini giyebiliyorum. Ama ben beyaz suikastçi kıyafetini giymek istiyorum. Terzide yeni kıyafet alınca da gitmiyor. Bu kostüm nasıl değiştirebilirim?

Dostum merhaba, ben de oynarken aynı sorunla karşılaştım, altair zırhını nasıl giydiksek aynı şekilde zırhın üzerine gelerek CTRL yaptığın zaman zırhı bırakıyor. Çok basit ama oyun dinamiği açısından karmaşık yapmışlar.

Çözüm

Geri
Yukarı