AC Origins vs AC 4 Black Flag

Makaleler
2
Yer
Ankara
Her iki oyunu da zamanında oynadım ve bitirdim fakat şimdi tekrar oynamaya başlayacağım. Normalde ikisini de alacak kadar param var fakat şimdilik birini oynayayım istiyorum. AC Odyssey'i 2.kez bitireli 1 buçuk ay oluyor. Sizce hangisini almalıyım?

Gamepass demeyin. Kütüphane sevdalısı bir insanım.

Origins Prime Gaming'te bedava hocam, alıp deneyebilirsiniz. Black Flag çok eski bence, oynanacağını düşünmüyorum.

AC Origin'sin karakter hareketleri falan daha rahat. AC Unity sonra karakter hareketleri daha rahatlaşıyordu. O yüzden Black Flag oynarken o kabız tırmanma, alakası atlama hareketleri falan ayar edebilir.

Origins dövüş sistemi seviye odaklı, yani sizi yan görev yapmaya itiyor. Balck Flag'da ise geliştirmeler falan için yapıyorsunuz. Ama isterseniz ana hikayeden de devam edebilirsiniz.

Her iki oyunu da zamanında oynadım ve bitirdim fakat şimdi tekrar oynamaya başlayacağım. Normalde ikisini de alacak kadar param var fakat şimdilik birini oynayayım istiyorum. AC Odyssey'i 2.kez bitireli 1 buçuk ay oluyor. Sizce hangisini almalıyım?

Game Pass demeyin. Kütüphane sevdalısı bir insanım.

Ben şunu savunuyorum aga Origins bence güzel bir oyun değil yahu cidden AC serisinde oynarken bu kadar sıkıldığım başka oyun olmadı bir sıralama yapacak olursam.

AC Odyssey>AC Vallhalla>AC4 Black Flag ilk üçüm bu şekilde diyebilirim ki. Sorunun cevabını vermiş de oldum sonuç olarak.

Yeni konular

Geri
Yukarı