Ubisoft Connect AC Mirage Türkçe Olmayacak ama birçok Ubisoft Türkçe Yerelleştirmesi Yolda

Üstelik bu oyun Bağdat bölgesinde geçiyor. Yani orta doğu. Yukarıda da belirttiğim gibi bu firma ne kadar çırpınırsa çırpınsın batacak. Bu hareketleri sadece raf ömrünü uzaltır.

Türkçe dil desteğini halen getirmemeleri saçmalık katılıyorum. Fakat oyun 900'lü yıllarda geçiyor o yıllarda Bağdat'ta da orta doğu'da da hiçbir Türk devleti yoktu. Daha beteri Call of Duty Black Ops Cold War'ın ilk bölümü 80'lerin Trabzon'unda geçmesine rağmen TR dil desteği sunmamışlardı. Yani Ubisoft'ya da Activision tarzı firmalar için oyunun nerede geçtiği önemsiz.

Ubisoft+ aboneliğinin bizde tekli olarak var olmaması şaka gibi gerçekten. Bildiğim kadarıyla PS Plus üyesiyseniz Ubisoft+ içeriklerine erişebiliyorsunuz Türkiye üzerinden. Başka çaresi yok VPN dışında. PS Plus fiyatı da ortada hadi onu geçtim PS fiyatları ortada. 2 tekrar eden oyununu oynayacak diye de insanı böyle şeylere sokmazsın Ubisoft. Bizi pazar olarak umursadıklarını düşünmüyorum. Türkiye X sayfası açıp, Instagram sayfası açıp trailer spamlemekle olmuyor o işler Ubisoft.
Ben xbox üzerinden alıyorum . Oda 179 tl saçma bir fiyatla.

Yeni konular

Geri
Yukarı