AC: Odyssey 1.53 yaması 1.56 da çalışır mı?

Gwynbleidd 00

Hectopat
Yer
Mère-Lachaiselongue Cemetery
Daha fazla  
Selam. Uzun bir zamandır çoğu insan gibi Animus'un yamalarını ücretsiz yapmalarını bekliyorum. Ama beklemekten gına geldi artık. Bir yerde 1.53 yaması buldum. Güncel oyun 1.56 sürümde. Acaba 1.53 yamasını bu sürümde deneyenler var mı? Kurmayı düşünüyorum ama kararsızım bir sıkıntı çıkar diye. Deneyenler var mı?

Selam. Uzun bir zamandır çoğu insan gibi Animus'un yamalarını ücretsiz yapmalarını bekliyorum. Ama beklemekten gına geldi artık. Bir yerde 1.53 yaması buldum. Güncel oyun 1.56 sürümde. Acaba 1.53 yamasını bu sürümde deneyenler var mı? Kurmayı düşünüyorum ama kararsızım bir sıkıntı çıkar diye. Deneyenler var mı?
Hocam ben Animus'tan ana oyunun yamasını ücretsiz indirdim ve bitirdim o şekilde geçen sene. Hangi sürümde çalışıyor bilmiyorum ama ana oyunu ücretsiz diye biliyorum.

Hocam ana oyun yaması ücretsiz buradan indirebilirsiniz.

Geri
Yukarı