AC Odyssey anlamak için hangi seviye İngilizce gerekir?

Hikayeyi yapamadık dili ağır koyalım da anlamasınlar tarzı bir hikaye var öyle diyeyim.

İngilizce içinde bol bol kendiniz ile muhabbeti ederseniz ya da Discord üzeri İngilizce gruplar da konuşma yaparsanız daha iyi çözüm oluyor. AC serisinde ki ağırlık konuşma dili dışına çıktığı için ağır geliyor. Aslında hikaye ağır değil.

Bu yoruma katilamayacağım hocam hikâyesi güzel tekrar eden görevler var mı var ama hikayesi beni sikmamisti tabii seven oynar sevmeyen oynamaz haritası dolu dolu birçok silah çeşitliliği var güncelleme almaya ve etkinlik almaya devam ediyor çoğu firmanın yapmadığı şeyi yapıyorlar hikâye kısmına biraz daha ağırlık verseler piyasadaki firmalar oyun çıkartmaz hale gelir kimse bana grafikleri kötü optimizasyon kötü diyemez hikâye konusu orta şekerli geldi bana ama kesinlikle sıkılmadan bitirdim 170 saatim var tüm DLC'ler bitik haritada hala açılması gereken şeyler var :) Ubisoft kardeşim kendine 1 tane yönetmen al artık piyasa değerini bilsin.

Bu yoruma katilamayacağım hocam hikâyesi güzel tekrar eden görevler var mı var ama hikayesi beni sikmamisti tabii seven oynar sevmeyen oynamaz haritası dolu dolu birçok silah çeşitliliği var güncelleme almaya ve etkinlik almaya devam ediyor çoğu firmanın yapmadığı şeyi yapıyorlar hikâye kısmına biraz daha ağırlık verseler piyasadaki firmalar oyun çıkartmaz hale gelir kimse bana grafikleri kötü optimizasyon kötü diyemez hikâye konusu orta şekerli geldi bana ama kesinlikle sıkılmadan bitirdim 170 saatim var tüm DLC'ler bitik haritada hala açılması gereken şeyler var :) Ubisoft kardeşim kendine 1 tane yönetmen al artık piyasa değerini bilsin.
Bende oyunu sevdim açıkçası ama yani hikâyesi olmak için var gibilerden. Ubisoft kalitesi.

Oyle cok bi ingilizce gerekmiyor A uzeri olursa iyi olur (Sphinx bolumu icin biraz iyi olmasi lazım ingilizcenizin yada birinden yardım alın cünkü orda anlamak en önemli olay

Bende oyunu sevdim açıkçası ama yani hikâyesi olmak için var gibilerden. Ubisoft kalitesi.

Ubisoft TR alt yazı seçeneği getirse Türkiye'de yok satar hikayeleride biraz ugrassalar kafi zaten grafik ve bolluk çok fazla Ubisoft oyunlarında satmasinin en büyük nedeni grafik ve bolluk hikâye güzel olsa kimse durduramaz adamların elinde güzel oyun markaları var acreed ve Far Cry serisini yok satar bu dediklerimi yapsalar bazıları içinden tabii efendim diyor onlardanim ben de biliyorum olmayacak.

RDR2'yi anlayarak oynamama rağmen AC serisinde doğru düzgün anlayabildiğim bir oyun yok. Hele ki eski oyunlarda dini konular falan açılınca tamamen kopuyordum senaryodan. Son çıkan oyunlarda mitolojik konulara girince anlamanın zor olması bir yana AC Odyssey ve Valhalla dil olarak bana ağır gelen oyunlar.
Hocam o tarihi şeylerden dolayıdır. Yoksa ben de RDR2 hiç anlayamadım aşırı ağır geldi ama bazı konseptler oturunca, eski tarihi olayı anlayınca çözüyorsun.

Geri
Yukarı