AC Odyssey DLC'de nereden başlanmalı?

Vanga28

Decapat
Daha fazla  
AC Odyssey'in DLC'lerini indirimdeyken aldım ana oyun 50 level civarında bitti. 50 level DLC'ler için yeterli mi ve Atlantisden mi başlamak mantıklı yoksa First Blade mi?

Bir de bu DLC'leri yükleyince Türkçe yama gidiyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Gitmez yama, Atlantis'ten başlarsın. Piyasada Türkçe yama yapan bir yer var o da paralı. Eğer şu anki yaman DLC ile beraber Türkçeleştirilmiş ise DLC'leri yüklediğin anda Türkçe olur.
Bir de ben 80 level iken başladım DLC'lere, niye bu kadar düşüksün :D.

Gitmez yama, Atlantis'ten başlarsın. Piyasada Türkçe yama yapan bir yer var o da paralı. Eğer şu anki yaman DLC ile beraber Türkçeleştirilmiş ise DLC'leri yüklediğin anda Türkçe olur.
Oyun bitti cok fazla yan görev yapmadim😂
80 level için kac saat oynadin 😂

Son düzenleme:
Reis ne yaptin öyle 😂ben o kadar saat oynayamam hikayeyi oynasam yeter bana 40 45 saat oynadim dlc ler ne kadar surer bilmiyorum.
Ben de 130 saatte 70 level olmuştum. 300'e kadar yolu var.
Ben oyunları en ufak ayrıntısına kadar bitirmeye uğraşan psikopatım. Normalde 99' a kadar kasmazdım lakin oyunda ki en sonuncu paralı asker 99 olunca, onun yerine geçmek için oynadım :D.

Geri
Yukarı