AC Odyssey Ezio Outfit Oyun İçerisinde Görünmüyor

HakanCT

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Tarkov
Merhaba, herkese iyi sosyaller.

AC Odyssey'e başladım ve geçen haftalarda Odyssey belli bir süreliğine ücretsiz oldu, bu dönemde oynayanlara Ezio outfit verildi. Oyun içerisinde bu seti giymeme rağmen karakter görünümü olarak bir etkisi olmuyor. Sanırım oyunda zırhımızı değişip görünümümüzü aynı tutabiliyoruz ama nasıl yapılıyor bir fikrim yok. Neyi yanlış yapıyorum? Yardımcı olursanız sevinirim.

Farklı bir zırh giydiğim zaman görünüm değişiyor:
Assassin's Creed® Odyssey zırh değişince görünüm değişiyor.jpg

Ezio setini giyince zırh puanı alıyorum ama görünüm değişmiyor:
Assassin's Creed® Odyssey ezio zırhında görünüm değişmiyor 1.jpg

Assassin's Creed® Odyssey ezio zırhında görünüm değişmiyor 2.jpg

5-6 level olunca (8 falan da olabilir) sana gösterecek oyun, kullandığın zırhını daha önce kullandığın herhangi bir zırh gibi gösterebiliyorsun. Xbox kontrolcüsünde X tuşuyla olması lazım. O şekilde dene bir de.
8 level olunca dediğiniz gibi bir durum oluştu ancak yine de zırhı (Ezio seti) giyince karakterin üzerinde hiçbir şey yokmuş gibi duruyor. Aslında düşük level iken de gözükmesi lazımdı zaten çünkü direkt giyiyorum başka bir şeyin yerine geçmesini istemiyorum. Bug olduğunu düşünüyorum.

8 Level olunca dediğiniz gibi bir durum oluştu ancak yine de zırhı (ezio seti) giyince karakterin üzerinde hiçbir şey yokmuş gibi duruyor. Aslında düşük Level iken de gözükmesi lazımdı zaten çünkü direkt giyiyorum başka bir şeyin yerine geçmesini istemiyorum. Bug olduğunu düşünüyorum.

Bende de aynı sorun var, Ubisoft clubdan oyunda 27 Level olduğumda Ezio ve yanında bir set daha verdi ancak zırh özelliklerini ekliyor oyun içinde kıyafet gözükmüyor. (Bendeki Deluxe Edition bu arada)

5-6 level olunca (8 falan da olabilir) sana gösterecek oyun, kullandığın zırhını daha önce kullandığın herhangi bir zırh gibi gösterebiliyorsun. Xbox kontrolcüsünde X tuşuyla olması lazım. O şekilde dene bir de.

Merhaba, herkese iyi sosyaller.

AC Odyssey'e başladım ve geçen haftalarda Odyssey belli bir süreliğine ücretsiz oldu, bu dönemde oynayanlara Ezio outfit verildi. Oyun içerisinde bu seti giymeme rağmen karakter görünümü olarak bir etkisi olmuyor. Sanırım oyunda zırhımızı değişip görünümümüzü aynı tutabiliyoruz ama nasıl yapılıyor bir fikrim yok. Neyi yanlış yapıyorum? Yardımcı olursanız sevinirim.

Farklı bir zırh giydiğim zaman görünüm değişiyor:
Eki Görüntüle 573623

Ezio setini giyince zırh puanı alıyorum ama görünüm değişmiyor:
Eki Görüntüle 573624
Eki Görüntüle 573625

Arkadaşlar şu an sorunu hallettim ve bilgi vermek istiyorum. Steam'de oyuna sağ tıklayıp, özellikleri açıp, oyun dosyasına tıklayıp, yerek dosyalara girip, oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrulaya tıklayın ve tekrar eksik veya hatalı olan dosyaya kurulum atıyor otomatik ve bummm hayırlı uğurlu olsun. Bunu yaparken şayet Türkçe yama yaptıysanız gidiyor haberiniz olsun tekrar atın Türkçe yamayı

Geri
Yukarı