AC Odyssey harita yüklenmemesi

Ekran Görüntüsü (82).png

Arkadaşlar harita böyle kaldı normalde hiç böyle bir şey olmuyordu ne kadar da beklesem böyle oyundan soğudum vallahi bir el atın.
Arkadaşlar oyun D'ye yüklü ama oyunu oynadığımdan beri hiç böyle bir şey olmuyordu 150 GB boş WD Black 500 GB HDD'de yeni aldım bu arada.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (83).png
    Ekran Görüntüsü (83).png
    1,1 MB · Görüntüleme: 43
Anladığım kadarıyla bellek tek modül ve CPU ne yazık ki bu tip açık dünya oyunları için çok yetersiz.

Map yüklenmeme sebebi muhtemelen ya bellek yetişemiyor, ya da disk okuma hızı düşük kalıyor. 1 hafta içerisinde yüklenen ve arkada kaynak tüketen yazılım var ise belirtin mümkünse.

Sorun haritada farklı yerlere gidince de devam ediyor mu?

Anladığım kadarıyla bellek tek modül ve CPU ne yazık ki bu tip açık dünya oyunları için çok yetersiz.

Map yüklenmeme sebebi muhtemelen ya bellek yetişemiyor, ya da disk okuma hızı düşük kalıyor. 1 hafta içerisinde yüklenen ve arkada kaynak tüketen yazılım var ise belirtin mümkünse.

Arkadaşım sisteme yetersiz diyorsun Ultra'da 30 FPS oynuyordum şimdi harita öyle kaldı 10 saat da bekletsem yine yüklenmiyor oyunu doğrulasam mı acaba?

Sorun her yerde devam ediyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı