AC: Odyssey için Witcher 3 silinir mi?

WayneR

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar. AC Odyssey Deluxe Edition aldım. Oyunu indirecektim ama 80 GB çıktı. HDD'mde yer yok ondan dolayı birkaç oyun sildim ama yeterli olmadı. Yaklaşık 6 ay boyunca oynamadığım, 2, 5 kere bitirdiğim Witcher 3'ü silmem gerek oyunu oynamak için. İşin kötü yanı ise W3'ün bende çok büyük bir etki yaratması. Oyunu silince sanki vicdan azabı çekecekmişim gibi hissediyorum. Oyun cidden bana kendimden bir parça gibi hissettirmişti. 2 seçeneğim var:
1-Rocket League ile Crysis 3'ü silmek (bu sefer de oynayacak doğru düzgün oyun kalmayacak)
2-Witcher 3'ü silmek.
Asıl soruya geleyim: AC: Odyssey'i oynamak için bu oyunu/oyunları silmeye değer mi?

Witcher'ı sil sonra bu şarkı eşliğinde AC: Odyssey oyna. Vicdan azabı falan ortadan kalkar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

AC: Odyssey bazı konularda beni Witcher 3ten daha çok etkiledi( Bazı kitaplarını lehçe okumuş ve witcherı gerçekten seven bir insan olarak söylüyorum). Pişman olacağını düşünmüyorum.

Witcher'ı sil sonra bu şarkı eşliğinde AC: Odyssey oyna. Vicdan azabı falan ortadan kalkar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu soundtracki dinledikten sonra Odyssey oynayabileceğime emin değilim 😕

Yeni konular

Geri
Yukarı